Registrikaart · Äriregistri kanne 12216254
Armitec OÜ
- Registrikood12216254
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025115 429 €
- KMKR numberEE101523499
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Armitec OÜ
- Registrikood
- 12216254
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.01.2012
- KMKR number
- EE101523499
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Arkna küla, Jõekalda tee 11
- Aadress kehtib alates
- 17.04.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aarne Miller | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aarne Miller | Juhatuse liige | 10.01.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aarne Miller | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 115 429 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 151 321 € → 115 429 € | -7,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37251912784
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43241 | Muud ehituspaigaldustööd | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud ehituspaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 106 801 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 106 801 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 8628 € |
| 2024 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 146 128 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 5193 € |
| 2023 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 169 428 € |
| 2022 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 254 517 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 301 955 € |
| 2020 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 245 752 € |
| 2019 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 191 833 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 115 429 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 115 429 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 429 € | 151 321 € | 169 428 € | 267 587 € | 301 955 € | 245 752 € | 191 833 € |
| Ärikasum | 3470 € | 12 040 € | −19 747 € | 18 857 € | 33 515 € | 9809 € | 6247 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 388 € | 6071 € | −26 067 € | 15 731 € | 31 506 € | 8518 € | 6247 € |
| Aruandeaasta kasum | 388 € | 6071 € | −26 067 € | 15 731 € | 31 506 € | 8518 € | 6247 € |
| Tööjõukulud | 26 570 € | 23 226 € | 35 339 € | 48 166 € | 59 219 € | 59 612 € | 46 612 € |
| Põhivarade kulum | 25 269 € | 25 274 € | 24 586 € | 23 193 € | 17 509 € | 15 510 € | 6308 € |
| Varad kokku | 145 990 € | 173 514 € | 186 759 € | 225 028 € | 164 697 € | 129 399 € | 126 557 € |
| sh käibevarad | 52 122 € | 56 727 € | 47 790 € | 71 467 € | 46 789 € | 57 449 € | 68 454 € |
| sh põhivarad | 93 868 € | 116 787 € | 138 969 € | 153 561 € | 117 908 € | 71 950 € | 58 103 € |
| sh raha | 20 624 € | 32 126 € | 29 062 € | 35 692 € | 33 118 € | 14 367 € | 10 811 € |
| Omakapital | 76 597 € | 76 210 € | 70 138 € | 96 205 € | 80 475 € | 48 968 € | 40 450 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 73 397 € | 67 327 € | 93 393 € | 77 662 € | 46 157 € | 37 638 € | 31 391 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 842 € | 27 591 € | 30 772 € | 27 326 € | 25 762 € | 39 647 € | 43 813 € |
| Pikaajalised kohustised | 44 551 € | 69 713 € | 85 849 € | 101 497 € | 58 460 € | 40 784 € | 42 294 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 28 739 € | 37 314 € | 4839 € | 42 050 € | 51 024 € | 25 319 € | 12 555 € |
| Aruanne esitatud | 13.06.2026 | 14.06.2025 | 26.06.2024 | 29.06.2023 | 29.06.2022 | 19.06.2021 | 11.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,5 % | 43,9 % | 37,6 % | 42,8 % | 48,9 % | 37,8 % | 32,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 4,0 % | −15,4 % | 5,9 % | 10,4 % | 3,5 % | 3,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.