Registrikaart · Äriregistri kanne 12217035
Syntax Investments OÜ
- Registrikood12217035
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025177 527 €
- KMKR numberEE101624330
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 44 297 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Syntax Investments OÜ
- Registrikood
- 12217035
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.01.2012
- KMKR number
- EE101624330
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Tare tn 28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 177 527 € | +16,3 | |
| Müügitulu muutus | 282 574 € → 177 527 € | -11,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 44 297 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725169307
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 177 527 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 177 527 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 282 574 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 238 457 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 167 111 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 182 605 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 87 349 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 52 024 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 177 527 € | 282 574 € | 238 457 € | 167 111 € | 182 605 € | 87 349 € | 52 024 € |
| Ärikasum enne makse | 115 506 € | 205 997 € | 164 569 € | 126 182 € | 236 404 € | 56 648 € | 28 985 € |
| Aruandeaasta kasum | 115 506 € | 205 997 € | 164 569 € | 126 182 € | 236 404 € | 56 648 € | 28 985 € |
| Tööjõukulud | 17 238 € | 17 064 € | 16 147 € | 12 768 € | 11 970 € | 8618 € | 7980 € |
| Varad kokku | 968 599 € | 948 286 € | 814 896 € | 733 091 € | 718 912 € | 201 022 € | 182 657 € |
| sh käibevarad | 286 559 € | 268 946 € | 129 269 € | 66 491 € | 72 562 € | 144 622 € | 150 007 € |
| sh raha | 179 044 € | 161 731 € | 88 016 € | 43 903 € | 32 630 € | 132 396 € | 118 063 € |
| Omakapital | 886 575 € | 771 069 € | 565 072 € | 400 503 € | 299 321 € | 182 917 € | 159 171 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 82 024 € | 123 446 € | 100 323 € | 90 754 € | 90 824 € | 18 105 € | 23 486 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 53 771 € | 149 501 € | 241 834 € | 328 767 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,5 % | 81,3 % | 69,3 % | 54,6 % | 41,6 % | 91,0 % | 87,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 65,1 % | 72,9 % | 69,0 % | 75,5 % | 129,5 % | 64,9 % | 55,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 44 297 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.