Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12220669

Naguru Makerere OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 100 €
  • Registrikood12220669
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 20205
  • Müügitulu 20201 357 292 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 100 € seisuga 05.09.2026.
  • Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 16.01.2012Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.01.2012 2012, Viimane aruanne 2020, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Naguru Makerere OÜ
Registrikood
12220669
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.01.2012
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2508 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
Aadress kehtib alates
11.01.2022

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Gerbavoltanto Lefantequila OÜ100 % · 2508 €Ainuomand29.01.2025

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Martin Mihkelsonotsene osalus29.06.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv5 töötajat viimases aruandes+5
Müügitulu1 357 292 €+20
Müügitulu muutus680 061 € → 1 357 292 €+15
Maksuvõlgnimekirjas 100 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €339 tuh €679 tuh €1 mln €1,4 mln €20191 357 292 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2020. aastal 1 357 292 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20081 357 292 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008680 061 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2020)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 1 308 939 € ehk 96 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Soome1 308 939 €
Eesti48 353 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
035810201220132014201520162017102018201952020
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20205
201910
201810
20177
20164
20154
20143
20132
20120

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20202019
Müügitulu1 357 292 €680 061 €
Ärikasum55 332 €90 021 €
Kasum enne tulumaksustamist48 662 €87 006 €
Aruandeaasta kasum48 262 €87 006 €
Tööjõukulud73 358 €158 643 €
Põhivarade kulum19 436 €16 877 €
Varad kokku254 732 €205 990 €
sh käibevarad124 741 €107 213 €
sh põhivarad129 991 €98 777 €
sh raha21 497 €9601 €
Omakapital167 127 €168 865 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum116 106 €79 100 €
Lühiajalised kohustised87 605 €37 125 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)510
Ärikasum enne kulumit74 768 €106 898 €
Aruanne esitatud06.07.202101.06.2020
Omakapitali osakaal varadest65,6 %82,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,6 %12,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 100 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang