Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12231466

OÜ Q Catering

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12231466
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 202410
  • Müügitulu 2024792 587 €
  • KMKR numberEE101514233

Usaldusväärsuse indeks

87/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 07.02.2012Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.02.2012 2012, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Q Catering
Registrikood
12231466
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.02.2012
KMKR number
EE101514233
Aadress
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Liivi küla, Pargitee

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv10 töötajat viimases aruandes+10
Müügitulu792 587 €+20
Müügitulu muutus563 803 € → 792 587 €+12,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56211Toitlustamine üritustelPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €198 tuh €396 tuh €594 tuh €793 tuh €20192020202120222023792 587 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2024. aastal 792 587 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Toitlustamine üritustel EMTAK 2025792 587 €
2023Toitlustamine üritustel EMTAK 2008563 803 €
2022Toitlustamine üritustel EMTAK 2008450 928 €
2021Toitlustamine üritustel EMTAK 2008353 165 €
2020Toitlustamine üritustel EMTAK 2008436 189 €
2019Toitlustamine üritustel EMTAK 2008713 168 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
049131720122013201420152016201720181720192020202120222023102024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202410
202310
202211
20213
202016
201917
201810
201710
201610
20158
20147
20135
20123

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu792 587 €563 803 €450 928 €353 165 €436 189 €713 168 €
Ärikasum enne makse187 803 €44 690 €94 167 €67 142 €−70 293 €17 687 €
Aruandeaasta kasum187 803 €44 690 €94 167 €67 142 €−70 293 €17 687 €
Tööjõukulud159 899 €129 339 €119 877 €40 671 €136 453 €164 458 €
Varad kokku1 296 340 €786 122 €428 711 €208 064 €56 133 €90 646 €
sh käibevarad1 230 022 €748 272 €399 633 €192 444 €39 903 €67 100 €
sh raha84 362 €35 272 €8733 €25 547 €36 495 €12 183 €
Omakapital397 878 €210 086 €165 396 €71 229 €4087 €39 545 €
sh osa- või aktsiakapital2502 €2502 €2502 €2502 €2502 €2502 €
Lühiajalised kohustised869 423 €546 997 €234 276 €107 796 €23 006 €38 780 €
Pikaajalised kohustised29 039 €29 039 €29 039 €29 039 €29 040 €12 321 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)10101131617
Omakapitali osakaal varadest30,7 %26,7 %38,6 %34,2 %7,3 %43,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust23,7 %7,9 %20,9 %19,0 %−16,1 %2,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang