Registrikaart · Äriregistri kanne 12235808
VIARIX OÜ
- Registrikood12235808
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025206 417 €
- KMKR numberEE102745713
- Sellel aadressil on registreeritud 324 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VIARIX OÜ
- Registrikood
- 12235808
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.02.2012
- KMKR number
- EE102745713
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 25-47
- Aadress kehtib alates
- 28.02.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vadims Kosmovičs | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vadims Kosmovičs | Juhatuse liige | 04.12.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vadims Kosmovičs | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 206 417 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 233 989 € → 206 417 € | -3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | |
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 126 417 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 126 417 € |
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 50 000 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 30 000 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 80 214 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 60 000 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 50 000 € |
| 2024 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 43 775 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 70 727 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 23 576 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 23 576 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 22 162 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 123 350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 206 417 € | 233 989 € | 140 041 € | 0,00 € | 0,00 € | 6000 € | 123 350 € |
| Ärikasum | −12 364 € | −95 163 € | −6389 € | 1429 € | −6176 € | 5575 € | −78 169 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −13 097 € | −95 218 € | −6389 € | 1429 € | −6176 € | 5575 € | −78 169 € |
| Aruandeaasta kasum | −13 097 € | −95 218 € | −6389 € | 1429 € | −6176 € | 5575 € | −78 169 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 29 622 € |
| Varad kokku | 52 871 € | 65 966 € | 161 087 € | 167 476 € | 166 047 € | 172 223 € | 166 648 € |
| sh käibevarad | 52 871 € | 65 966 € | 119 135 € | 104 024 € | 88 915 € | 95 091 € | 89 516 € |
| sh põhivarad | — | — | 41 952 € | 63 452 € | 77 132 € | 77 132 € | 77 132 € |
| sh raha | 12 206 € | 8947 € | 4606 € | 174 € | 65,00 € | 6241 € | 189 € |
| Omakapital | 52 772 € | 65 869 € | 161 087 € | 167 476 € | 166 047 € | 172 223 € | 166 648 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 63 369 € | 158 587 € | 164 976 € | 163 547 € | 169 723 € | 164 148 € | 242 317 € |
| Lühiajalised kohustised | 99,00 € | 97,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | −6389 € | 1429 € | −6176 € | 5575 € | −48 547 € |
| Aruanne esitatud | 04.01.2026 | 29.01.2025 | 10.06.2024 | 22.04.2023 | 01.04.2022 | 28.06.2021 | 24.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,3 % | −40,7 % | −4,6 % | — | — | 92,9 % | −63,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.