Registrikaart · Äriregistri kanne 12242624
RANDOL OÜ
- Registrikood12242624
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025404 243 €
- KMKR numberEE101523376
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RANDOL OÜ
- Registrikood
- 12242624
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.03.2012
- KMKR number
- EE101523376
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Lääneranna vald, Tamba küla, Pärnamäe
- Aadress kehtib alates
- 13.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rando Alberg | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rando Alberg | Juhatuse liige | 02.03.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rando Alberg | otsene osalus | 16.12.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 404 243 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 462 586 € → 404 243 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725110783
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 404 243 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 404 243 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 462 586 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 302 973 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 227 487 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 210 935 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 97 880 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 80 217 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 404 243 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 404 243 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 404 243 € | 462 586 € | 302 973 € | 227 487 € | 210 935 € | 97 880 € | 80 217 € |
| Ärikasum | 44 927 € | 42 805 € | 81 421 € | 13 898 € | 42 168 € | 12 692 € | 14 985 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 36 151 € | 34 574 € | 78 821 € | 12 345 € | 41 859 € | 10 773 € | 13 905 € |
| Aruandeaasta kasum | 35 670 € | 34 574 € | 78 821 € | 12 345 € | 41 859 € | 8805 € | 13 905 € |
| Tööjõukulud | 61 454 € | 36 889 € | 28 482 € | 25 184 € | 9862 € | 10 410 € | 8328 € |
| Põhivarade kulum | 36 099 € | 27 604 € | 18 171 € | 14 704 € | 13 912 € | 24 603 € | 17 479 € |
| Varad kokku | 423 415 € | 445 663 € | 359 111 € | 185 965 € | 249 079 € | 175 269 € | 154 421 € |
| sh käibevarad | 138 715 € | 94 591 € | 61 387 € | 39 495 € | 39 057 € | 61 235 € | 61 804 € |
| sh põhivarad | 284 700 € | 351 072 € | 297 724 € | 146 470 € | 210 022 € | 114 034 € | 92 617 € |
| sh raha | 66 439 € | 39 072 € | 36 968 € | 27 373 € | 26 834 € | 30 942 € | 33 580 € |
| Omakapital | 192 076 € | 256 254 € | 219 090 € | 156 553 € | 141 937 € | 100 077 € | 100 067 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 153 906 € | 219 181 € | 143 290 € | 141 708 € | 97 578 € | 88 772 € | 83 662 € |
| Lühiajalised kohustised | 69 151 € | 189 409 € | 140 021 € | 29 412 € | 105 232 € | 24 909 € | 17 865 € |
| Pikaajalised kohustised | 162 188 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1910 € | 50 283 € | 36 489 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 81 026 € | 70 409 € | 99 592 € | 28 602 € | 56 080 € | 37 295 € | 32 464 € |
| Aruanne esitatud | 28.07.2026 | 29.06.2025 | 30.06.2024 | 29.06.2023 | 01.07.2022 | 03.08.2021 | 09.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,4 % | 57,5 % | 61,0 % | 84,2 % | 57,0 % | 57,1 % | 64,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,8 % | 7,5 % | 26,0 % | 5,4 % | 19,8 % | 9,0 % | 17,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.