AV Rae Liikluskoolituse OÜ
- Registrikood12244109
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202538 570 €
Üldandmed
- Ärinimi
- AV Rae Liikluskoolituse OÜ
- Registrikood
- 12244109
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.03.2012
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Saha küla, Laurimäe tee 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 38 570 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 39 313 € → 38 570 € | -0,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725015042
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85531 | Sõiduõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sõiduõpe teenis ettevõte 2025. aastal 38 570 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõiduõpe EMTAK 2025 | 38 570 € |
| 2024 | Sõiduõpe EMTAK 2025 | 39 313 € |
| 2023 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 39 636 € |
| 2022 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 39 197 € |
| 2021 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 39 358 € |
| 2020 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 38 198 € |
| 2019 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 35 793 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 570 € | 39 313 € | 39 636 € | 39 197 € | 39 358 € | 38 198 € | 35 793 € |
| Ärikasum enne makse | −11 585 € | 6082 € | −20 378 € | 5209 € | 2389 € | 7667 € | 823 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 585 € | 6082 € | −20 378 € | 5209 € | 2389 € | 7667 € | 823 € |
| Tööjõukulud | 41 759 € | 29 948 € | 39 966 € | 25 931 € | 19 643 € | 9044 € | 7980 € |
| Varad kokku | 4417 € | 24 362 € | 18 563 € | 26 173 € | 19 103 € | 15 241 € | 14 318 € |
| sh käibevarad | 4417 € | 21 362 € | 15 563 € | 15 173 € | 6283 € | 5418 € | 4187 € |
| sh raha | 2717 € | 10 362 € | 14 146 € | 14 991 € | 6283 € | 5058 € | 4187 € |
| Omakapital | −9735 € | 4485 € | 807 € | 21 185 € | 15 976 € | 13 587 € | 5920 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 8206 € | 2877 € | 17 756 € | 4988 € | 3127 € | 1654 € | 8398 € |
| Pikaajalised kohustised | 5946 € | 17 000 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | -220,4 % | 18,4 % | 4,3 % | 80,9 % | 83,6 % | 89,1 % | 41,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -30,0 % | 15,5 % | -51,4 % | 13,3 % | 6,1 % | 20,1 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.