Registrikaart · Äriregistri kanne 12250376
Viking ja Partnerid OÜ
- Registrikood12250376
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202538 044 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viking ja Partnerid OÜ
- Registrikood
- 12250376
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.03.2012
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Anijärve tee 28
- Aadress kehtib alates
- 30.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Elar Liblik | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Elar Liblik | Juhatuse liige | 16.03.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Elar Liblik | otsene osalus | 02.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 38 044 € | +10,2 | |
| Müügitulu muutus | 35 781 € → 38 044 € | +1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725091188
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 24 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 000 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 14 044 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 000 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 11 781 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 000 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 11 302 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 000 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 13 062 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 000 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 18 240 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 000 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 19 821 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 000 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 15 065 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 044 € | 35 781 € | 35 302 € | 37 062 € | 42 240 € | 48 691 € | 39 065 € |
| Ärikasum | 23 377 € | 11 101 € | 13 642 € | 7356 € | 11 688 € | 19 885 € | 31 507 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 138 € | 1880 € | 716 € | −1404 € | 2675 € | 10 885 € | 24 236 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 138 € | 1880 € | 716 € | −1404 € | 2675 € | 10 885 € | 24 236 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 542 066 € | 545 045 € | 555 288 € | 556 853 € | 559 076 € | 550 375 € | 539 903 € |
| sh käibevarad | 92 066 € | 95 045 € | 105 288 € | 106 853 € | 109 076 € | 100 375 € | 89 903 € |
| sh põhivarad | 450 000 € | 450 000 € | 450 000 € | 450 000 € | 450 000 € | 450 000 € | 450 000 € |
| sh raha | 66,00 € | 45,00 € | 188 € | 1099 € | 151 € | 40,00 € | 15 726 € |
| Omakapital | 416 359 € | 403 221 € | 401 341 € | 400 625 € | 402 030 € | 399 355 € | 388 470 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 400 721 € | 398 841 € | 398 125 € | 399 529 € | 396 855 € | 385 970 € | 361 734 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 707 € | 18 324 € | 17 947 € | 6228 € | 7046 € | 1020 € | 1433 € |
| Pikaajalised kohustised | 106 000 € | 123 500 € | 136 000 € | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € | 150 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | 7356 € | 11 688 € | 19 885 € | 31 507 € |
| Aruanne esitatud | 04.02.2026 | 03.01.2025 | 24.07.2024 | 07.07.2023 | 30.05.2022 | 30.05.2022 | 30.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,8 % | 74,0 % | 72,3 % | 71,9 % | 71,9 % | 72,6 % | 72,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 34,5 % | 5,3 % | 2,0 % | −3,8 % | 6,3 % | 22,4 % | 62,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.