Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12256259

Tailoring OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12256259
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20255119 €
  • KMKR numberEE102056363

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 27.03.2012Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.03.2012 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tailoring OÜ
Registrikood
12256259
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.03.2012
KMKR number
EE102056363
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mustamäe tee 78-48

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5119 €+2,2
Müügitulu muutus8005 € → 5119 €-10,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
14299Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €22 tuh €34 tuh €45 tuh €2019: 44 732 €44 732 €20192020: 1558 €20202021: 4870 €20212022: 4354 €20222023: 6214 €20232024: 8005 €20242025: 5119 €5119 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 5119 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 20255119 €
2024Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 20258005 €
2023Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20086214 €
2022Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20084354 €
2021Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20084870 €
2020Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20081558 €
2019Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 200844 732 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112012: 1120122013: 120132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20131
20121

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu5119 €8005 €6214 €4354 €4870 €1558 €44 732 €
Ärikasum enne makse−2408 €−1122 €−1459 €−10 580 €−658 €−3134 €9890 €
Aruandeaasta kasum−2408 €−1122 €−1459 €−10 580 €−658 €−3134 €9890 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku37 979 €40 483 €41 494 €42 147 €53 752 €53 820 €56 898 €
sh käibevarad37 979 €40 483 €41 494 €42 147 €53 752 €53 820 €56 898 €
sh raha35 169 €39 680 €
Omakapital37 033 €39 441 €40 563 €42 022 €52 602 €53 261 €56 395 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised946 €1042 €931 €125 €1150 €559 €503 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest97,5 %97,4 %97,8 %99,7 %97,9 %99,0 %99,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-47,0 %-14,0 %-23,5 %-243,0 %-13,5 %-201,2 %22,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang