Registrikaart · Äriregistri kanne 12256756
Frontre OÜ
- Registrikood12256756
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254330 €
- KMKR numberEE101622921
- Sellel aadressil on registreeritud 92 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Frontre OÜ
- Registrikood
- 12256756
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.03.2012
- KMKR number
- EE101622921
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Nurme tn 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4330 € | +1,5 | |
| Müügitulu muutus | 43 500 € → 4330 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358400308557
- Telefon+358407328765
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46642 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 4330 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 4330 € |
| 2024 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 43 500 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 20 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4330 € | 43 500 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 20 000 € |
| Ärikasum enne makse | 1224 € | −10 000 € | −288 € | −5088 € | 17 807 € | −1420 € | 15 259 € |
| Aruandeaasta kasum | 1224 € | −10 000 € | −288 € | −5088 € | 17 807 € | −1420 € | 15 259 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 470 013 € | 468 789 € | 478 789 € | 473 428 € | 482 317 € | 464 357 € | 465 930 € |
| sh käibevarad | 162 013 € | 160 789 € | 170 789 € | 165 428 € | 174 317 € | 156 357 € | 157 930 € |
| sh raha | 76 918 € | 49 781 € | 110 569 € | 155 361 € | 164 384 € | 66 436 € | 148 060 € |
| Omakapital | 315 856 € | 314 632 € | 324 632 € | 324 920 € | 330 008 € | 312 201 € | 313 621 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| Lühiajalised kohustised | 154 157 € | 154 157 € | 154 157 € | 148 508 € | 152 309 € | 152 156 € | 152 309 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,2 % | 67,1 % | 67,8 % | 68,6 % | 68,4 % | 67,2 % | 67,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,3 % | -23,0 % | — | — | — | — | 76,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.