Registrikaart · Äriregistri kanne 12257307
ServadMaha OÜ
- Registrikood12257307
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20233
- Müügitulu 2023136 255 €
- KMKR numberEE101567196
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 500 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ServadMaha OÜ
- Registrikood
- 12257307
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.03.2012
- KMKR number
- EE101567196
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kärdla linn, Tormi tn 6-7
- Aadress kehtib alates
- 09.07.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ken Poola | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ken Poola | Juhatuse liige | 27.08.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ken Poola | otsene osalus | 08.07.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 136 255 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 137 290 € → 136 255 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 500 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258351400
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 136 255 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 136 255 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 137 290 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 131 060 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 131 013 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 178 469 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 255 € | 137 290 € | 131 060 € | 131 013 € | 178 469 € |
| Ärikasum | 1090 € | −14 079 € | 1955 € | −4762 € | 568 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1090 € | −14 079 € | 1955 € | −4762 € | 568 € |
| Aruandeaasta kasum | 1090 € | −14 079 € | 1955 € | −4762 € | 568 € |
| Tööjõukulud | 49 206 € | 43 095 € | 51 248 € | 59 857 € | 77 269 € |
| Põhivarade kulum | 752 € | 1241 € | 1241 € | 1192 € | 1044 € |
| Varad kokku | 22 627 € | 26 809 € | 69 589 € | 43 199 € | 49 231 € |
| sh käibevarad | 22 627 € | 26 057 € | 67 596 € | 39 965 € | 45 404 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 752 € | 1993 € | 3234 € | 3827 € |
| sh raha | 6458 € | 5,00 € | 9779 € | 7,00 € | 902 € |
| Omakapital | 5382 € | 4293 € | 18 372 € | 16 417 € | 21 179 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1784 € | 15 864 € | 13 909 € | 18 671 € | 18 103 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 245 € | 22 516 € | 51 217 € | 26 782 € | 28 052 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 1842 € | −12 838 € | 3196 € | −3570 € | 1612 € |
| Aruanne esitatud | 31.10.2024 | 30.06.2023 | 16.08.2022 | 09.09.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,8 % | 16,0 % | 26,4 % | 38,0 % | 43,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | −10,3 % | 1,5 % | −3,6 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 500 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.