Registrikaart · Äriregistri kanne 12259499
OÜ Hell Dog
- Registrikood12259499
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 20251 114 861 €
- KMKR numberEE101529655
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Hell Dog
- Registrikood
- 12259499
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.2012
- KMKR number
- EE101529655
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Tännassilma küla, Puksa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 1 114 861 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 909 246 € → 1 114 861 € | +6,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253431009
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus | |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 660 270 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 660 270 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 376 149 € |
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 78 442 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 756 934 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 149 871 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 2441 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 597 322 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 192 320 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 64 539 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 555 967 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 348 454 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 52 250 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 672 549 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 174 431 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 85 557 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 468 748 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 112 523 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 264 128 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 210 078 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 117 976 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 114 861 € | 909 246 € | 854 181 € | 1 043 161 € | 932 537 € | 581 271 € | 592 182 € |
| Ärikasum enne makse | 31 166 € | −24 515 € | −47 018 € | 25 035 € | 84 392 € | 26 827 € | 17 938 € |
| Aruandeaasta kasum | 31 166 € | −24 515 € | −47 018 € | 25 035 € | 84 392 € | 26 827 € | 17 938 € |
| Tööjõukulud | 186 390 € | 141 773 € | 102 519 € | 91 396 € | 99 281 € | 56 926 € | 73 059 € |
| Varad kokku | 529 412 € | 397 679 € | 293 968 € | 390 583 € | 456 986 € | 385 136 € | 255 211 € |
| sh käibevarad | 154 992 € | 140 782 € | 147 228 € | 181 334 € | 166 711 € | 201 563 € | 105 167 € |
| sh raha | 5904 € | 50 177 € | 9339 € | 62 240 € | 59 841 € | 45 972 € | 27 208 € |
| Omakapital | 167 778 € | 136 613 € | 161 128 € | 208 146 € | 183 407 € | 99 015 € | 72 187 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 228 049 € | 161 742 € | 91 223 € | 112 525 € | 186 282 € | 177 534 € | 72 613 € |
| Pikaajalised kohustised | 133 585 € | 99 324 € | 41 617 € | 69 912 € | 87 297 € | 108 587 € | 110 411 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 12 | 9 | 9 | 10 | 8 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,7 % | 34,4 % | 54,8 % | 53,3 % | 40,1 % | 25,7 % | 28,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,8 % | −2,7 % | −5,5 % | 2,4 % | 9,0 % | 4,6 % | 3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.