Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12269760

iFit Group OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12269760
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025528 795 €
  • KMKR numberEE101532626

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 19.04.2012Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.04.2012 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
iFit Group OÜ
Registrikood
12269760
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.04.2012
KMKR number
EE101532626
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 52

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu528 795 €+20
Müügitulu muutus575 372 € → 528 795 €-2,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47271Muude toidukaupade jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €198 tuh €396 tuh €593 tuh €791 tuh €2019: 503 667 €20192020: 558 656 €20202021: 671 163 €20212022: 791 084 €791 084 €20222023: 724 185 €20232024: 575 372 €20242025: 528 795 €528 795 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude toidukaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 528 795 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude toidukaupade jaemüük EMTAK 2025528 795 €
2024Muude toidukaupade jaemüük EMTAK 2025575 372 €
2023Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008724 185 €
2022Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008791 084 €
2021Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008671 163 €
2020Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008558 656 €
2019Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008503 667 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342012: 220122013: 320132014: 320142015: 4420152016: 420162017: 320172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20173
20164
20154
20143
20133
20122

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu528 795 €575 372 €724 185 €791 084 €671 163 €558 656 €503 667 €
Ärikasum enne makse−31 243 €−9864 €42 342 €125 090 €68 657 €43 295 €25 038 €
Aruandeaasta kasum−31 243 €−13 587 €39 842 €95 090 €68 657 €43 295 €25 038 €
Tööjõukulud56 176 €53 234 €59 375 €47 356 €45 856 €45 856 €45 856 €
Varad kokku268 002 €308 127 €355 829 €427 419 €378 746 €308 730 €252 518 €
sh käibevarad267 797 €305 455 €350 611 €419 035 €366 900 €304 281 €244 472 €
sh raha141 604 €138 395 €138 784 €171 806 €164 672 €68 649 €82 422 €
Omakapital248 265 €280 674 €334 260 €304 415 €329 326 €260 669 €217 374 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €
Lühiajalised kohustised19 737 €27 453 €21 569 €123 004 €49 420 €48 061 €35 144 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222222
Omakapitali osakaal varadest92,6 %91,1 %93,9 %71,2 %87,0 %84,4 %86,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-5,9 %-2,4 %5,5 %12,0 %10,2 %7,7 %5,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang