Registrikaart · Äriregistri kanne 12272241
OÜ HR Buildmat
- Registrikood12272241
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024136 166 €
- KMKR numberEE101535089
- Sellel aadressil on registreeritud 61 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ HR Buildmat
- Registrikood
- 12272241
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2012
- KMKR number
- EE101535089
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 154
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 136 166 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 241 775 € → 136 166 € | -13,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725057787
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 136 166 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 136 166 € |
| 2023 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 158 366 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 83 409 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 167 978 € |
| 2022 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 40 825 € |
| 2021 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 128 373 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 87 295 € |
| 2020 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 217 753 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 189 990 € |
| 2019 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 162 695 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 139 302 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 136 166 € | 241 775 € | 208 803 € | 215 668 € | 407 753 € | 301 997 € |
| Ärikasum enne makse | −8090 € | −23 261 € | 16 988 € | 1652 € | 23 479 € | 36 029 € | 30 398 € |
| Aruandeaasta kasum | −8090 € | −23 261 € | 16 988 € | 1652 € | 23 479 € | 36 029 € | 30 398 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 19 988 € | 31 837 € | 28 543 € | 20 515 € | 20 662 € | 20 778 € |
| Varad kokku | 32 533 € | 45 821 € | 154 485 € | 152 719 € | 196 917 € | 176 236 € | 172 643 € |
| sh käibevarad | 32 533 € | 45 821 € | 154 485 € | 152 719 € | 196 334 € | 174 953 € | 172 643 € |
| sh raha | 32 533 € | 45 821 € | 145 282 € | 110 879 € | 110 664 € | 89 192 € | 59 111 € |
| Omakapital | 32 533 € | 40 623 € | 146 145 € | 139 157 € | 167 505 € | 164 026 € | 127 997 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 5198 € | 8340 € | 13 562 € | 29 412 € | 12 210 € | 44 646 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 88,7 % | 94,6 % | 91,1 % | 85,1 % | 93,1 % | 74,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −17,1 % | 7,0 % | 0,8 % | 10,9 % | 8,8 % | 10,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.