Registrikaart · Äriregistri kanne 12276380
Leib ja kala OÜ
- Registrikood12276380
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202540 917 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Leib ja kala OÜ
- Registrikood
- 12276380
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.2012
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2501 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Tohu tn 3-7
- Aadress kehtib alates
- 15.04.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sergei Melnik | 100 % · 2501 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Melnik | Juhatuse liige | 22.07.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Melnik | otsene osalus | 12.04.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 40 917 € | +10,5 | |
| Müügitulu muutus | 36 674 € → 40 917 € | +3,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256500077
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10711 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 40 917 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2025 | 40 917 € |
| 2024 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2025 | 36 674 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Taksovedu EMTAK 2008 | 11 731 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 4628 € |
| 2021 | Taksovedu EMTAK 2008 | 2328 € |
| 2020 | Taksovedu EMTAK 2008 | 546 € |
| 2019 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 320 298 € |
| 2019 | Taksovedu EMTAK 2008 | 6748 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 2328 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 2328 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 917 € | 36 674 € | 0,00 € | 16 359 € | 2328 € | 546 € | 327 046 € |
| Ärikasum | −49 505 € | −131 532 € | −8002 € | 23 515 € | 19 694 € | 141 € | −15 071 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −49 505 € | −128 129 € | −7998 € | 23 518 € | 24 696 € | 167 € | −2191 € |
| Aruandeaasta kasum | −49 505 € | −128 129 € | −7998 € | 23 518 € | 24 696 € | 167 € | −2191 € |
| Tööjõukulud | 16 616 € | 13 926 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6428 € |
| Põhivarade kulum | 4470 € | 12 740 € | 7681 € | 3841 € | 0,00 € | 0,00 € | 4055 € |
| Varad kokku | 60 710 € | 110 643 € | 205 329 € | 196 826 € | 173 308 € | 148 612 € | 148 445 € |
| sh käibevarad | 60 710 € | 85 901 € | 178 444 € | 162 260 € | 84 070 € | 49 312 € | 55 445 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 24 742 € | 26 885 € | 34 566 € | 89 238 € | 99 300 € | 93 000 € |
| sh raha | 26 710 € | 26 775 € | 96 432 € | — | 35 959 € | 163 € | 6296 € |
| Omakapital | 35 194 € | 84 699 € | 188 829 € | 196 826 € | 173 308 € | 148 612 € | 148 445 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2501 € | 2501 € | 2501 € | 2501 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 57 949 € | 186 078 € | 194 076 € | 170 557 € | 145 862 € | 145 695 € | 147 886 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 516 € | 25 944 € | 16 500 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −45 035 € | −118 792 € | −321 € | 27 356 € | 19 694 € | 141 € | −11 016 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 18.06.2025 | 19.06.2024 | 29.06.2023 | 19.05.2022 | 21.05.2021 | 22.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,0 % | 76,6 % | 92,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −121,0 % | −349,4 % | — | 143,8 % | 1060,8 % | 30,6 % | −0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.