Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12278211

OÜ MK Mets

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12278211
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 202510
  • Müügitulu 20241 942 067 €
  • KMKR numberEE101651675

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 04.05.2012Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.05.2012 2012, Esimene aruanne 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ MK Mets
Registrikood
12278211
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.05.2012
KMKR number
EE101651675
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
04.05 — 03.05
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Sooviku küla, Saariku
Aadress kehtib alates
14.02.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Mart Klein51 % · 1275 €Ainuomand28.08.2026
Meelis Allik49 % · 1225 €Ainuomand28.08.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Mart KleinJuhatuse liige04.05.2012
Meelis AllikJuhatuse liige28.08.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Mart Kleinotsene osalus03.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv10 töötajat viimases aruandes+10
Müügitulu1 942 067 €+20
Müügitulu muutus2 371 369 € → 1 942 067 €-5,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
42111Maanteede ja kiirteede ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €593 tuh €1,2 mln €1,8 mln €2,4 mln €20192020202120222 371 369 €20231 942 067 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 1 942 067 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20251 942 067 €
2023Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20082 371 369 €
2022Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20082 077 970 €
2021Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20081 804 755 €
2020Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20081 479 005 €
2019Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20081 656 048 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
EhitamineMajandustegevusteadeKehtiv16.05.2019

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
03691220132014201520162017201820192020202112202220232024102025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202510
202412
202312
202212
202111
202010
20199
20185
20174
20162
20152
20142
20132

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu1 942 067 €2 371 369 €2 077 970 €1 804 755 €1 479 006 €1 656 048 €
Ärikasum152 243 €34 861 €−68 260 €−8898 €66 753 €171 738 €
Kasum enne tulumaksustamist136 832 €10 693 €−81 556 €−22 299 €57 799 €168 327 €
Aruandeaasta kasum136 832 €10 693 €−86 556 €−22 299 €57 799 €168 327 €
Tööjõukulud333 994 €361 557 €264 384 €266 880 €250 617 €184 170 €
Põhivarade kulum108 416 €142 582 €76 441 €198 744 €44 040 €63 476 €
Varad kokku636 470 €797 340 €795 433 €797 677 €996 724 €729 214 €
sh käibevarad369 662 €416 602 €344 448 €456 719 €414 903 €392 374 €
sh põhivarad266 808 €380 738 €450 985 €340 958 €581 821 €336 840 €
sh raha178 473 €6140 €18 861 €50 365 €40 503 €83 581 €
Omakapital449 510 €312 678 €301 985 €428 541 €450 840 €382 174 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum310 178 €299 485 €386 041 €448 340 €390 541 €211 347 €
Lühiajalised kohustised159 541 €335 313 €396 538 €226 199 €284 921 €238 713 €
Pikaajalised kohustised27 419 €149 349 €96 910 €142 937 €260 963 €108 327 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)101212121110
Ärikasum enne kulumit260 659 €177 443 €8181 €189 846 €110 793 €235 214 €
Aruanne esitatud04.11.202505.11.202423.11.202322.12.202202.12.202127.05.2020
Omakapitali osakaal varadest70,6 %39,2 %38,0 %53,7 %45,2 %52,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust7,0 %0,5 %−4,2 %−1,2 %3,9 %10,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang