Registrikaart · Äriregistri kanne 12280068
Arhitektibüroo Anu Kulbach OÜ
- Registrikood12280068
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202511 015 €
- KMKR numberEE101835624
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 159 € seisuga 03.11.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 03.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Arhitektibüroo Anu Kulbach OÜ
- Registrikood
- 12280068
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.05.2012
- KMKR number
- EE101835624
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vallikraavi tn 11-1
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anu Kulbach | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anu Kulbach | Juhatuse liige | 07.05.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Anu Kulbach | otsene osalus | 20.05.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 18 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 11 015 € | +5,2 | |
| Müügitulu muutus | 15 180 € → 11 015 € | -8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 159 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725154614
- Telefon+3727427457
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71111 | Arhitektitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arhitektitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 11 015 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 11 015 € |
| 2024 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 15 180 € |
| 2023 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 27 281 € |
| 2022 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 28 757 € |
| 2021 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 13 630 € |
| 2020 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 15 075 € |
| 2019 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 41 280 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Muinsuskaitse | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.11.2012 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 22.05.2012 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (14 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 015 € | 15 180 € | 27 281 € | 28 757 € | 13 630 € | 15 075 € | 41 280 € |
| Ärikasum | 781 € | −17 828 € | 11 151 € | 14 831 € | −1345 € | −12 710 € | 16 274 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 781 € | −17 828 € | 11 151 € | 14 831 € | −1345 € | −12 710 € | 16 274 € |
| Aruandeaasta kasum | 781 € | −17 828 € | 11 151 € | 14 831 € | −1345 € | −12 710 € | 16 274 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 2515 € | 4402 € | 4402 € | 3773 € | 5660 € | 4402 € |
| Põhivarade kulum | 369 € | 369 € | 369 € | 1103 € | 2267 € | 1826 € | 1787 € |
| Varad kokku | 45 400 € | 44 786 € | 62 898 € | 51 939 € | 36 440 € | 38 689 € | 52 696 € |
| sh käibevarad | 44 724 € | 43 740 € | 61 484 € | 50 156 € | 35 399 € | 35 381 € | 49 962 € |
| sh põhivarad | 676 € | 1046 € | 1414 € | 1783 € | 1041 € | 3308 € | 2734 € |
| sh raha | 43 819 € | 43 740 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 44 904 € | 44 123 € | 61 951 € | 50 800 € | 35 969 € | 37 315 € | 50 025 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 41 623 € | 59 451 € | 48 300 € | 33 469 € | 34 814 € | 47 525 € | 31 251 € |
| Lühiajalised kohustised | 496 € | 663 € | 947 € | 1139 € | 471 € | 1374 € | 2671 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 1150 € | −17 459 € | 11 520 € | 15 934 € | 922 € | −10 884 € | 18 061 € |
| Aruanne esitatud | 26.08.2026 | 14.07.2025 | 04.08.2024 | 25.09.2023 | 26.09.2022 | 06.01.2022 | 26.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 98,5 % | 98,5 % | 97,8 % | 98,7 % | 96,4 % | 94,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,1 % | −117,4 % | 40,9 % | 51,6 % | −9,9 % | −84,3 % | 39,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 03.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 159 € seisuga 03.11.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 05.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 181 € nimekirjas 159 € EMTA
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.