Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12282819

AR Arendus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12282819
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025253 756 €
  • KMKR numberEE101538808
  • Sellel aadressil on registreeritud 23 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

64/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 11.05.2012Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.05.2012 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
AR Arendus OÜ
Registrikood
12282819
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.05.2012
KMKR number
EE101538808
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu põik 4/1
Aadress kehtib alates
06.12.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Raial Invest OÜ100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Rait AllikJuhatuse liige22.05.2012

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Rait Allikkaudne osalus30.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu253 756 €+17,8
Müügitulu muutus248 329 € → 253 756 €+0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €73 tuh €146 tuh €219 tuh €291 tuh €201920202021291 463 €202220232024253 756 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 253 756 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025253 756 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025248 329 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008264 068 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008291 463 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008243 397 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008207 875 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008211 632 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 253 756 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti253 756 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu253 756 €248 329 €264 068 €291 463 €243 397 €207 875 €211 632 €
Ärikasum215 767 €224 317 €248 526 €161 719 €241 699 €97 167 €262 407 €
Kasum enne tulumaksustamist175 540 €163 559 €190 441 €132 966 €211 824 €64 156 €239 755 €
Aruandeaasta kasum175 540 €163 559 €190 441 €132 966 €211 824 €64 156 €239 755 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2 972 496 €2 858 563 €2 756 534 €2 307 404 €2 218 021 €2 050 410 €2 044 816 €
sh käibevarad85 717 €91 784 €79 755 €60 625 €81 242 €38 631 €83 037 €
sh põhivarad2 886 779 €2 766 779 €2 676 779 €2 246 779 €2 136 779 €2 011 779 €1 961 779 €
sh raha26 617 €49 189 €50 025 €30 385 €50 020 €22 236 €69 887 €
Omakapital1 812 360 €1 636 820 €1 473 261 €1 282 820 €1 149 854 €938 030 €873 874 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 634 070 €1 470 511 €1 280 070 €1 147 104 €935 280 €871 124 €631 369 €
Lühiajalised kohustised86 045 €88 072 €93 615 €1 024 584 €105 704 €85 334 €81 372 €
Pikaajalised kohustised1 074 091 €1 133 671 €1 189 658 €0,00 €962 463 €1 027 046 €1 089 570 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud29.06.202630.06.202530.06.202429.06.202329.06.202219.06.202118.08.2020
AuditeeritudJah
Omakapitali osakaal varadest61,0 %57,3 %53,4 %55,6 %51,8 %45,7 %42,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust69,2 %65,9 %72,1 %45,6 %87,0 %30,9 %113,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang