Registrikaart · Äriregistri kanne 12288130
BFM Beauty OÜ
- Registrikood12288130
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20243
- Müügitulu 2024593 308 €
- KMKR numberEE101541387
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 215 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BFM Beauty OÜ
- Registrikood
- 12288130
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.05.2012
- KMKR number
- EE101541387
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 201
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 593 308 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 845 386 € → 593 308 € | -8,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 215 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255964540
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47751 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | Põhitegevusala |
| 46451 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 306 867 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 306 867 € |
| 2024 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2025 | 286 441 € |
| 2023 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 517 945 € |
| 2023 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 327 441 € |
| 2022 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 252 147 € |
| 2022 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 164 205 € |
| 2021 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 134 911 € |
| 2020 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 133 661 € |
| 2019 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 143 486 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 3 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 593 308 € | 845 386 € | 416 352 € | 134 911 € | 133 661 € | 143 486 € |
| Ärikasum enne makse | 6287 € | 213 643 € | 22 018 € | 329 € | 2103 € | −3131 € |
| Aruandeaasta kasum | 6287 € | 213 643 € | 22 018 € | 329 € | 2103 € | −3131 € |
| Tööjõukulud | 60 053 € | 62 133 € | 46 335 € | 38 781 € | 38 095 € | 48 636 € |
| Varad kokku | 348 258 € | 392 367 € | 187 748 € | 131 963 € | 91 686 € | 90 590 € |
| sh käibevarad | 348 258 € | 392 367 € | 187 748 € | 131 963 € | 91 686 € | 89 201 € |
| sh raha | 11 634 € | 65 257 € | 52 840 € | 4687 € | 2160 € | 1897 € |
| Omakapital | 257 000 € | 250 713 € | 37 070 € | 15 052 € | 14 723 € | 12 620 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 91 258 € | 141 654 € | 150 678 € | 116 911 € | 76 963 € | 77 970 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,8 % | 63,9 % | 19,7 % | 11,4 % | 16,1 % | 13,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,1 % | 25,3 % | 5,3 % | 0,2 % | 1,6 % | −2,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 215 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.