Registrikaart · Äriregistri kanne 12293059
Sandia Invest OÜ
- Registrikood12293059
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025627 846 €
- KMKR numberEE101556547
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sandia Invest OÜ
- Registrikood
- 12293059
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.2012
- KMKR number
- EE101556547
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 4/2-118
- Aadress kehtib alates
- 17.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Eduard Karaljus | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 27.01.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Fjodorov | Juhatuse liige | 16.09.2021 |
| Eduard Karaljus | Juhatuse liige | 02.06.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Eduard Karaljus | otsene osalus | 29.07.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 627 846 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 569 490 € → 627 846 € | +3,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253499986
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 627 846 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 627 846 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 569 490 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 573 948 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 547 376 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 557 824 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 626 636 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 383 152 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.04.2018 — 10.04.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.04.2018 — 10.04.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 07.12.2022 — 10.04.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 16.06.2023 — 10.04.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 30.09.2024 — 10.04.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 30.09.2024 — 10.04.2028 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.04.2018 — 10.04.2028 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 12 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 627 846 € | 569 490 € | 573 948 € | 547 376 € | 557 824 € | 626 636 € | 383 152 € |
| Ärikasum | 66 728 € | 51 345 € | 86 137 € | 54 456 € | 45 626 € | 42 523 € | 36 752 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 53 296 € | 68 538 € | 119 638 € | 105 829 € | 77 637 € | 59 703 € | 19 184 € |
| Aruandeaasta kasum | 53 296 € | 68 538 € | 119 638 € | 105 829 € | 77 637 € | 59 703 € | 19 184 € |
| Tööjõukulud | 80 923 € | 75 040 € | 81 107 € | 85 451 € | 109 535 € | 123 623 € | 35 102 € |
| Põhivarade kulum | 31 791 € | 62 564 € | 61 161 € | 49 949 € | 50 142 € | 121 699 € | 83 798 € |
| Varad kokku | 700 824 € | 806 290 € | 768 859 € | 675 472 € | 520 677 € | 598 585 € | 418 406 € |
| sh käibevarad | 201 008 € | 277 729 € | 269 371 € | 222 740 € | 161 080 € | 130 403 € | 65 841 € |
| sh põhivarad | 499 816 € | 528 561 € | 499 488 € | 452 732 € | 359 597 € | 468 182 € | 352 565 € |
| sh raha | 91 742 € | 45 282 € | 66 706 € | 37 178 € | 20 459 € | 24 566 € | 3163 € |
| Omakapital | 475 830 € | 500 091 € | 431 553 € | 314 415 € | 207 486 € | 120 162 € | 60 459 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 420 034 € | 429 053 € | 309 415 € | 206 086 € | 127 349 € | 57 959 € | 38 775 € |
| Lühiajalised kohustised | 45 714 € | 52 268 € | 78 177 € | 93 370 € | 99 806 € | 191 074 € | 146 982 € |
| Pikaajalised kohustised | 179 280 € | 253 931 € | 259 129 € | 267 687 € | 213 385 € | 287 349 € | 210 965 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 9 | 9 | 9 | 10 | 12 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 98 519 € | 113 909 € | 147 298 € | 104 405 € | 95 768 € | 164 222 € | 120 550 € |
| Aruanne esitatud | 18.07.2026 | 16.06.2025 | 11.07.2024 | 22.06.2023 | 22.06.2022 | 30.07.2021 | 05.02.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,9 % | 62,0 % | 56,1 % | 46,5 % | 39,8 % | 20,1 % | 14,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,5 % | 12,0 % | 20,8 % | 19,3 % | 13,9 % | 9,5 % | 5,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.