Registrikaart · Äriregistri kanne 12294538
AVA Investing OÜ
- Registrikood12294538
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20260
- Müügitulu 2025290 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- AVA Investing OÜ
- Registrikood
- 12294538
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2012
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 07.06 — 06.06
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Vaivara küla, Sirgala mnt 1a
- Aadress kehtib alates
- 20.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrei Arsenjev | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Arsenjev | Juhatuse liige | 30.05.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Arsenjev | otsene osalus | 30.07.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 290 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 2040 € → 290 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725581567
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4399 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 7311 | Reklaamiagentuurid | Põhitegevusala |
| 4399 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 290 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 290 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 2040 € |
| 2023 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 2490 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 960 € |
| 2022 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 4665 € |
| 2021 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 7515 € |
| 2020 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 3760 € |
| 2019 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 1350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (15 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 0 |
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 290 € | 2040 € | 3450 € | 4665 € | 7515 € | 3760 € | 1350 € |
| Ärikasum | 1,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −519 € | 1090 € | 114 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −519 € | 1090 € | 114 € |
| Aruandeaasta kasum | 1,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −519 € | 1090 € | 114 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2582 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 3100 € | 3090 € |
| sh käibevarad | 2582 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 3100 € | 3090 € |
| sh raha | 2582 € | 2581 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2582 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 3100 € | 3090 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 2581 € | 3100 € | 2010 € | 476 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 05.12.2024 | 14.11.2023 | 14.11.2023 | 14.11.2023 | 15.01.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | −6,9 % | 29,0 % | 8,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 02.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20262 muudatust
Väli Varem Nüüd Allikas Põhitegevusala 7311 4399 Äriregister Viimane esitatud aruanne 2024 2026 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.