Registrikaart · Äriregistri kanne 12298921
CAD4Wood OÜ
- Registrikood12298921
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025221 100 €
- KMKR numberEE101549114
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CAD4Wood OÜ
- Registrikood
- 12298921
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.2012
- KMKR number
- EE101549114
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Raasiku vald, Aruküla alevik, Staadioni tn 3-9
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alari Kulljus | 55 % · 1375 € | Ainuomand | 07.05.2026 |
| Mikk Arnold Kulljus | 45 % · 1125 € | Ainuomand | 07.05.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alari Kulljus | Juhatuse liige | 07.06.2012 |
| Mikk Arnold Kulljus | Juhatuse liige | 08.09.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alari Kulljus | otsene osalus | 15.08.2023 |
| Mikk Arnold Kulljus | otsene osalus | 01.06.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 221 100 € | +17,2 | |
| Müügitulu muutus | 141 464 € → 221 100 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725176058
- Veebilehtcad4wood.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46501 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 221 100 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2025 | 221 100 € |
| 2024 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2025 | 131 542 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 9922 € |
| 2023 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 121 730 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 14 872 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 9123 € |
| 2022 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 300 255 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 106 619 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 18 568 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 11 573 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 208 880 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 170 837 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2020)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 99 690 € ehk 48 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 109 190 € |
| Soome | 37 644 € |
| Tšehhi | 23 402 € |
| Rootsi | 20 832 € |
| Leedu | 11 539 € |
| Läti | 3224 € |
| Venemaa | 2200 € |
| Island | 849 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 234 616 € | 154 587 € | 160 140 € | 329 590 € | 143 595 € | 208 880 € | 170 837 € |
| Ärikasum | 38 638 € | 15 407 € | 6797 € | 34 325 € | 14 089 € | 11 139 € | 21 405 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 38 852 € | 16 061 € | 7045 € | 33 935 € | 13 663 € | 11 153 € | 21 405 € |
| Aruandeaasta kasum | 38 852 € | 16 061 € | 7045 € | 33 935 € | 13 663 € | 11 153 € | 21 405 € |
| Tööjõukulud | 21 946 € | 22 226 € | 22 261 € | 22 902 € | 26 649 € | 43 438 € | 31 036 € |
| Põhivarade kulum | 4702 € | 1995 € | 2252 € | 9754 € | 9150 € | 2195 € | 1462 € |
| Varad kokku | 167 392 € | 114 541 € | 98 629 € | 100 899 € | 73 425 € | 54 466 € | 39 571 € |
| sh käibevarad | 100 788 € | 62 179 € | 88 639 € | 85 489 € | 50 022 € | 44 885 € | 38 646 € |
| sh põhivarad | 66 604 € | 52 362 € | 9990 € | 15 410 € | 23 403 € | 9581 € | 925 € |
| sh raha | 29 803 € | 25 957 € | 14 325 € | 45 028 € | 25 453 € | 24 801 € | 27 298 € |
| Omakapital | 141 494 € | 102 642 € | 86 581 € | 79 536 € | 45 601 € | 31 938 € | 20 785 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 100 142 € | 84 081 € | 77 036 € | 43 101 € | 29 438 € | 18 285 € | −3120 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 898 € | 11 899 € | 12 048 € | 9638 € | 12 886 € | 22 528 € | 18 786 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 11 725 € | 14 938 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 43 340 € | 17 402 € | 9049 € | 44 079 € | 23 239 € | 13 334 € | 22 867 € |
| Aruanne esitatud | 01.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 28.06.2022 | 14.06.2021 | 04.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,5 % | 89,6 % | 87,8 % | 78,8 % | 62,1 % | 58,6 % | 52,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,6 % | 10,4 % | 4,4 % | 10,3 % | 9,5 % | 5,3 % | 12,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.