Registrikaart · Äriregistri kanne 12299561
Old Professionals OÜ
- Registrikood12299561
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025251 460 €
- KMKR numberEE101760702
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Old Professionals OÜ
- Registrikood
- 12299561
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.06.2012
- KMKR number
- EE101760702
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valge tn 18-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 251 460 € | +17,7 | |
| Müügitulu muutus | 128 662 € → 251 460 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725126431
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
| 46161 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 184 333 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 184 333 € |
| 2025 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 67 127 € |
| 2024 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 70 913 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 57 749 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 256 666 € |
| 2023 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 105 878 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 368 086 € |
| 2022 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 81 876 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 288 743 € |
| 2021 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 72 514 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 138 373 € |
| 2020 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 55 459 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 243 344 € |
| 2019 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 49 372 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 251 460 € | 128 662 € | 362 544 € | 449 962 € | 361 257 € | 193 832 € | 292 716 € |
| Ärikasum enne makse | 63 599 € | −44 126 € | 23 187 € | 153 108 € | 104 793 € | 30 490 € | 78 727 € |
| Aruandeaasta kasum | 58 209 € | −47 627 € | 13 037 € | 136 223 € | 95 528 € | 25 595 € | 65 713 € |
| Tööjõukulud | 30 153 € | 37 040 € | 54 851 € | 48 813 € | 33 669 € | 30 070 € | 38 791 € |
| Varad kokku | 185 547 € | 140 218 € | 218 181 € | 272 674 € | 177 459 € | 132 148 € | 143 796 € |
| sh käibevarad | 121 597 € | 60 026 € | 123 439 € | 170 978 € | 120 251 € | 69 622 € | 91 449 € |
| sh raha | 100 112 € | 43 969 € | 108 064 € | 132 026 € | 103 976 € | 48 238 € | 51 496 € |
| Omakapital | 142 693 € | 103 594 € | 172 727 € | 219 444 € | 166 849 € | 123 131 € | 126 942 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 27 697 € | 15 656 € | 18 813 € | 21 049 € | 10 610 € | 9017 € | 15 567 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 157 € | 20 968 € | 26 641 € | 32 181 € | — | 0,00 € | 1287 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,9 % | 73,9 % | 79,2 % | 80,5 % | 94,0 % | 93,2 % | 88,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,1 % | −37,0 % | 3,6 % | 30,3 % | 26,4 % | 13,2 % | 22,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.