Registrikaart · Äriregistri kanne 12301327
Aerotecnik OÜ
- Registrikood12301327
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 001 110 €
- KMKR numberEE102139604
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Aerotecnik OÜ
- Registrikood
- 12301327
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.06.2012
- KMKR number
- EE102139604
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Pirita tee 17-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 001 110 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 992 562 € → 1 001 110 € | +0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725167626
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33161 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 952 880 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 952 880 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 48 230 € |
| 2024 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 943 220 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 49 342 € |
| 2023 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 510 703 € |
| 2022 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 301 513 € |
| 2021 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1 493 682 € |
| 2020 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1 555 953 € |
| 2019 | Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 6 638 968 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 001 110 € | 992 562 € | 510 703 € | 301 513 € | 1 493 682 € | 1 555 953 € | 6 638 968 € |
| Ärikasum enne makse | 55 939 € | 517 885 € | 334 093 € | −881 362 € | 913 324 € | −1 497 840 € | 1 650 509 € |
| Aruandeaasta kasum | 55 939 € | 513 885 € | 334 093 € | −881 362 € | 913 324 € | −1 497 840 € | 1 650 509 € |
| Tööjõukulud | 22 167 € | 19 993 € | 18 288 € | 0,00 € | 23 275 € | 16 625 € | 19 950 € |
| Varad kokku | 2 907 487 € | 2 826 462 € | 2 338 884 € | 3 287 860 € | 4 112 132 € | 3 060 383 € | 4 438 486 € |
| sh käibevarad | 1 007 354 € | 488 306 € | 967 366 € | 1 796 854 € | 664 892 € | 375 164 € | 2 109 276 € |
| sh raha | 652 174 € | 142 301 € | 535 533 € | 279 473 € | 433 639 € | 65 312 € | 578 996 € |
| Omakapital | 1 722 347 € | 1 656 539 € | 1 142 655 € | 2 108 562 € | 2 989 924 € | 2 075 135 € | 3 599 884 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 126 436 € | 111 219 € | 137 525 € | 120 594 € | 131 845 € | 65 813 € | 1125 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 058 704 € | 1 058 704 € | 1 058 704 € | 1 058 704 € | 990 363 € | 919 435 € | 837 477 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,2 % | 58,6 % | 48,9 % | 64,1 % | 72,7 % | 67,8 % | 81,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,6 % | 51,8 % | 65,4 % | -292,3 % | 61,1 % | -96,3 % | 24,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.