Registrikaart · Äriregistri kanne 12307531
Kiiltrans OÜ
- Registrikood12307531
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025982 920 €
- KMKR numberEE101577665
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kiiltrans OÜ
- Registrikood
- 12307531
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.06.2012
- KMKR number
- EE101577665
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Vaivere küla, Kõrtsisauna tee 4
- Aadress kehtib alates
- 15.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Egon Käsk | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Egon Käsk | Juhatuse liige | 08.10.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Egon Käsk | otsene osalus | 06.03.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 982 920 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 847 993 € → 982 920 € | +4,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 982 920 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 982 920 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 847 993 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 794 241 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 14 866 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 4463 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2800 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 427 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 35,00 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 907 956 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4721 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 454 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 60,00 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 711 563 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3900 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 2884 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 440 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 665 949 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 2326 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 50,00 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 578 587 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 11 047 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 385 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.03.2024 — 19.03.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.03.2024 — 19.03.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.06.2024 — 19.03.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 13.01.2025 — 19.03.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.04.2025 — 19.03.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 28.10.2025 — 19.03.2034 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 27.03.2026 — 19.03.2034 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.03.2024 — 19.03.2034 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 996 370 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 996 370 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 996 370 € | 854 982 € | 816 832 € | 913 191 € | 718 787 € | 668 325 € | 590 019 € |
| Ärikasum | 76 979 € | 78 474 € | 47 541 € | 133 315 € | 98 553 € | 107 527 € | 99 348 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 71 729 € | 78 723 € | 40 324 € | 128 952 € | 94 895 € | 104 047 € | 95 891 € |
| Aruandeaasta kasum | 71 729 € | 78 723 € | 40 324 € | 128 952 € | 94 895 € | 104 047 € | 95 891 € |
| Tööjõukulud | 109 364 € | 97 364 € | 77 796 € | 98 544 € | 75 560 € | 61 531 € | 75 633 € |
| Põhivarade kulum | 88 480 € | 74 948 € | 70 323 € | 63 755 € | 52 038 € | 43 784 € | 35 283 € |
| Varad kokku | 1 255 780 € | 1 057 271 € | 913 684 € | 916 066 € | 836 570 € | 680 431 € | 598 713 € |
| sh käibevarad | 532 781 € | 480 482 € | 415 811 € | 386 631 € | 383 737 € | 309 340 € | 251 491 € |
| sh põhivarad | 722 999 € | 576 789 € | 497 873 € | 529 435 € | 452 833 € | 371 091 € | 347 222 € |
| sh raha | 449 950 € | 416 235 € | 368 412 € | 298 497 € | 342 960 € | 267 253 € | 177 731 € |
| Omakapital | 960 286 € | 888 557 € | 809 834 € | 769 510 € | 640 558 € | 545 663 € | 441 616 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 885 798 € | 807 075 € | 766 751 € | 637 799 € | 542 904 € | 438 857 € | 342 966 € |
| Lühiajalised kohustised | 113 169 € | 50 252 € | 53 217 € | 79 068 € | 73 055 € | 45 712 € | 59 458 € |
| Pikaajalised kohustised | 182 325 € | 118 462 € | 50 633 € | 67 488 € | 122 957 € | 89 056 € | 97 639 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 165 459 € | 153 422 € | 117 864 € | 197 070 € | 150 591 € | 151 311 € | 134 631 € |
| Aruanne esitatud | 10.03.2026 | 17.04.2025 | 25.04.2024 | 15.06.2023 | 19.06.2022 | 18.04.2021 | 18.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 84,0 % | 88,6 % | 84,0 % | 76,6 % | 80,2 % | 73,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,2 % | 9,2 % | 4,9 % | 14,1 % | 13,2 % | 15,6 % | 16,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.