Registrikaart · Äriregistri kanne 12313460
Arkilla OÜ
- Registrikood12313460
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025116 359 €
- KMKR numberEE101553511
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Arkilla OÜ
- Registrikood
- 12313460
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.2012
- KMKR number
- EE101553511
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Koidu tn 92-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 116 359 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 142 110 € → 116 359 € | -5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253736434
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81101 | Hoonehalduse kombineeritud teenus | Põhitegevusala |
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2025. aastal 84 599 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 84 599 € |
| 2025 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 19 890 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 11 870 € |
| 2024 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 56 918 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 44 682 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 23 815 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 16 695 € |
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 96 616 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 89 475 € |
| 2023 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 70 594 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 32 303 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 306 257 € |
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 18 948 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 47 383 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 72 746 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 42 375 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 186 554 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 70 702 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 224 619 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 124 759 € | 157 057 € | 288 988 € | 354 312 € | 176 574 € | 257 256 € | 228 799 € |
| Ärikasum enne makse | −8819 € | −37 784 € | 10 641 € | 45 607 € | 6766 € | 5943 € | 3811 € |
| Aruandeaasta kasum | −8819 € | −37 784 € | 10 641 € | 45 607 € | 6766 € | 5943 € | 3811 € |
| Tööjõukulud | 30 514 € | 51 642 € | 83 640 € | 102 370 € | 40 160 € | 59 185 € | 67 350 € |
| Varad kokku | 51 057 € | 76 967 € | 121 191 € | 111 364 € | 55 637 € | 36 557 € | 22 761 € |
| sh käibevarad | 38 984 € | 60 601 € | 99 615 € | 93 781 € | 33 888 € | 25 634 € | 8588 € |
| sh raha | 12 211 € | 56 438 € | 96 875 € | 73 596 € | 8128 € | 12 798 € | 4976 € |
| Omakapital | 30 262 € | 39 081 € | 76 865 € | 66 224 € | 20 617 € | 13 851 € | 7908 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 234 € | 30 363 € | 33 063 € | 38 487 € | 26 010 € | 22 706 € | 14 853 € |
| Pikaajalised kohustised | 4561 € | 7523 € | 11 263 € | 6653 € | 9010 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 5 | 6 | 4 | 5 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,3 % | 50,8 % | 63,4 % | 59,5 % | 37,1 % | 37,9 % | 34,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -7,1 % | -24,1 % | 3,7 % | 12,9 % | 3,8 % | 2,3 % | 1,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.