Registrikaart · Äriregistri kanne 12316955
Numeral Endla OÜ
- Registrikood12316955
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025620 788 €
- KMKR numberEE101615307
- Sellel aadressil on registreeritud 25 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Numeral Endla OÜ
- Registrikood
- 12316955
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.07.2012
- KMKR number
- EE101615307
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Endla tn 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 620 788 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 609 073 € → 620 788 € | +0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255565607
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 620 788 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 620 788 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 609 073 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 583 446 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 598 097 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 563 721 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 587 168 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 562 647 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 620 788 € | 609 073 € | 583 446 € | 598 097 € | 563 721 € | 587 168 € | 562 647 € |
| Ärikasum enne makse | 311 943 € | 281 687 € | 202 066 € | 520 171 € | 166 630 € | 169 605 € | 124 191 € |
| Aruandeaasta kasum | 311 943 € | 281 687 € | 202 066 € | 520 171 € | 166 630 € | 169 605 € | 124 191 € |
| Varad kokku | 8 221 448 € | 8 202 396 € | 8 063 512 € | 8 220 425 € | 7 874 121 € | 8 116 733 € | 7 872 988 € |
| sh käibevarad | 140 199 € | 182 207 € | 62 845 € | 219 377 € | 182 251 € | 426 292 € | 182 547 € |
| sh raha | 107 988 € | 172 019 € | 46 616 € | 197 545 € | 156 189 € | 373 413 € | 147 617 € |
| Omakapital | 1 873 835 € | 1 561 892 € | 1 280 205 € | 1 078 139 € | 557 968 € | 391 338 € | 221 733 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2509 € | 2509 € | 2509 € | 2509 € | 2509 € | 2509 € | 2509 € |
| Lühiajalised kohustised | 105 542 € | 108 798 € | 3 179 835 € | 794 700 € | 5 679 927 € | 215 871 € | 209 372 € |
| Pikaajalised kohustised | 6 242 071 € | 6 531 706 € | 3 603 472 € | 6 347 586 € | 1 636 226 € | 7 509 524 € | 7 441 883 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,8 % | 19,0 % | 15,9 % | 13,1 % | 7,1 % | 4,8 % | 2,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 50,2 % | 46,2 % | 34,6 % | 87,0 % | 29,6 % | 28,9 % | 22,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.