JanBra OÜ
- Registrikood12317110
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202566 309 €
- KMKR numberEE101681865
Üldandmed
- Ärinimi
- JanBra OÜ
- Registrikood
- 12317110
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.07.2012
- KMKR number
- EE101681865
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Tapurla küla, Joonase
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 66 309 € | +12,4 |
| Müügitulu muutus | 60 740 € → 66 309 € | +2,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725243278
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43329 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude ehituspuusepatoodete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 56 109 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2025 | 56 109 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 200 € |
| 2024 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2025 | 50 540 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 200 € |
| 2023 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 55 243 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 200 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 44 295 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 200 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 34 665 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 200 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 32 663 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 48,00 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 26 662 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 48,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 66 309 € | 60 740 € | 65 443 € | 54 720 € | 44 865 € | 32 711 € | 26 710 € |
| Ärikasum enne makse | −1307 € | 1891 € | 5466 € | −13 959 € | −1225 € | 18 700 € | 1457 € |
| Aruandeaasta kasum | −1307 € | 1891 € | 5466 € | −13 959 € | −1225 € | 18 700 € | 1457 € |
| Tööjõukulud | 7397 € | 12 722 € | 7491 € | 8013 € | 12 089 € | 7172 € | 7008 € |
| Varad kokku | 45 492 € | 48 580 € | 29 466 € | 21 257 € | 18 517 € | 20 274 € | 14 049 € |
| sh käibevarad | 18 509 € | 18 311 € | 21 883 € | 16 079 € | 18 517 € | 20 274 € | 13 849 € |
| sh raha | 5857 € | 5850 € | 1823 € | — | — | 7559 € | 2161 € |
| Omakapital | 9610 € | 10 917 € | 9026 € | 3560 € | 17 519 € | 18 744 € | 44,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 062 € | 13 676 € | 20 440 € | 17 697 € | 998 € | 1530 € | 14 005 € |
| Pikaajalised kohustised | 20 820 € | 23 987 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,1 % | 22,5 % | 30,6 % | 16,7 % | 94,6 % | 92,5 % | 0,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,0 % | 3,1 % | 8,4 % | -25,5 % | -2,7 % | 57,2 % | 5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.