Verastail OÜ
- Registrikood12320269
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202537 977 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Verastail OÜ
- Registrikood
- 12320269
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.07.2012
- KMKR number
- —
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kivilinna tn 16-51
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 37 977 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 35 441 € → 37 977 € | +2,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47711 | Rõivaste jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Rõivaste jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 37 977 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 37 977 € |
| 2024 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 35 441 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 38 982 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 39 690 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 36 308 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 39 503 € |
| 2019 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 31 703 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 977 € | 35 441 € | 38 982 € | 39 690 € | 36 308 € | 39 503 € | 31 703 € |
| Ärikasum enne makse | 782 € | 191 € | 78,00 € | 610 € | 1632 € | 4828 € | 886 € |
| Aruandeaasta kasum | 782 € | 191 € | 78,00 € | 610 € | 1632 € | 4828 € | 886 € |
| Tööjõukulud | 14 231 € | 15 507 € | 21 908 € | 11 556 € | 9174 € | 10 301 € | 9165 € |
| Varad kokku | 17 341 € | 16 750 € | 17 177 € | 15 371 € | 11 560 € | 12 430 € | 8290 € |
| sh käibevarad | 17 341 € | 16 750 € | 17 177 € | 15 371 € | 11 560 € | 12 430 € | 8290 € |
| sh raha | 2327 € | 524 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 15 673 € | 14 891 € | 14 700 € | 14 622 € | 11 512 € | 12 380 € | 7552 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1668 € | 0,00 € | 2477 € | 749 € | 48,00 € | 50,00 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 1859 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 738 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,4 % | 88,9 % | 85,6 % | 95,1 % | 99,6 % | 99,6 % | 91,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | 0,5 % | 0,2 % | 1,5 % | 4,5 % | 12,2 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.