Registrikaart · Äriregistri kanne 12321057
Tegmento OÜ
- Registrikood12321057
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025436 416 €
- KMKR numberEE101578389
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tegmento OÜ
- Registrikood
- 12321057
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.07.2012
- KMKR number
- EE101578389
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Järvakandi alev, Rahu tn 6-5
- Aadress kehtib alates
- 14.11.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Oleg Radchenko | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Radchenko | Juhatuse liige | 27.07.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Radchenko | otsene osalus | 28.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 436 416 € | +19,9 | |
| Müügitulu muutus | 404 134 € → 436 416 € | +2,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 427 125 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 427 125 € |
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 9291 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 393 179 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 10 955 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 391 700 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 7615 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 486 793 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 5661 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 176 534 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6967 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 224 644 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 2088 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 147 955 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 122 760 € ehk 28 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 313 656 € |
| Läti | 97 960 € |
| Poola | 24 800 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 436 416 € | 404 134 € | 399 315 € | 492 454 € | 183 501 € | 226 732 € | 147 955 € |
| Ärikasum | 85 752 € | 115 249 € | 127 087 € | 113 052 € | −12 453 € | 6596 € | 4162 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 82 951 € | 114 479 € | 127 087 € | 113 052 € | −13 240 € | 5662 € | 283 € |
| Aruandeaasta kasum | 82 951 € | 114 479 € | 127 087 € | 113 052 € | −13 240 € | 5662 € | 283 € |
| Tööjõukulud | 46 063 € | 44 444 € | 26 149 € | 54 857 € | 27 756 € | 20 830 € | 20 195 € |
| Põhivarade kulum | 8317 € | 7281 € | 6621 € | 1537 € | 5563 € | 6528 € | 6281 € |
| Varad kokku | 492 741 € | 396 465 € | 258 006 € | 167 910 € | 30 898 € | 66 578 € | 58 890 € |
| sh käibevarad | 468 152 € | 378 195 € | 232 455 € | 138 716 € | 29 974 € | 60 091 € | 45 875 € |
| sh põhivarad | 24 589 € | 18 270 € | 25 551 € | 29 194 € | 924 € | 6487 € | 13 015 € |
| sh raha | 22 010 € | 40 186 € | 16 219 € | 32 584 € | 19 191 € | 13 571 € | 8636 € |
| Omakapital | 440 051 € | 357 100 € | 242 621 € | 115 534 € | 2482 € | 15 722 € | 13 559 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 354 350 € | 239 871 € | 112 784 € | −268 € | 12 972 € | 7310 € | 10 526 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 886 € | 29 012 € | 15 385 € | 52 376 € | 28 416 € | 44 154 € | 36 392 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 804 € | 10 353 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6702 € | 8939 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 94 069 € | 122 530 € | 133 708 € | 114 589 € | −6890 € | 13 124 € | 10 443 € |
| Aruanne esitatud | 19.05.2026 | 18.06.2025 | 04.06.2024 | 08.06.2023 | 20.06.2022 | 30.06.2021 | 03.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,3 % | 90,1 % | 94,0 % | 68,8 % | 8,0 % | 23,6 % | 23,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,0 % | 28,3 % | 31,8 % | 23,0 % | −7,2 % | 2,5 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.