Registrikaart · Äriregistri kanne 12324400
Harvest OÜ
- Registrikood12324400
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025213 725 €
- KMKR numberEE101685751
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Harvest OÜ
- Registrikood
- 12324400
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.08.2012
- KMKR number
- EE101685751
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Väike-Tähe tn 16
- Aadress kehtib alates
- 03.02.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristo Prükk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Prükk | Juhatuse liige | 06.08.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Prükk | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 213 725 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 146 487 € → 213 725 € | +13,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258041065
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 213 725 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 213 725 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 146 487 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 132 105 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 763 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 82 501 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3451 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 73 875 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 66 123 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 67 740 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 213 725 € | 146 487 € | 132 869 € | 85 953 € | 73 875 € | 66 123 € | 75 257 € |
| Ärikasum | 34 335 € | 10 585 € | 38 276 € | 9342 € | 9949 € | 7971 € | 11 687 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 726 € | 7742 € | 36 436 € | 7940 € | 9230 € | 7760 € | 11 437 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 032 € | 6489 € | 34 410 € | 5898 € | 6967 € | 5828 € | 9779 € |
| Tööjõukulud | 23 288 € | 24 550 € | 12 387 € | 12 774 € | 13 067 € | 13 061 € | 19 440 € |
| Põhivarade kulum | 2454 € | 7494 € | 3492 € | 9225 € | 13 813 € | 13 364 € | 12 929 € |
| Varad kokku | 130 579 € | 126 678 € | 73 937 € | 59 317 € | 44 556 € | 51 705 € | 60 115 € |
| sh käibevarad | 19 503 € | 13 148 € | 28 713 € | 7697 € | 15 711 € | 10 847 € | 7493 € |
| sh põhivarad | 111 076 € | 113 530 € | 45 224 € | 51 620 € | 28 845 € | 40 858 € | 52 622 € |
| sh raha | 17 363 € | 10 869 € | 9730 € | 6908 € | 14 711 € | 9847 € | 5793 € |
| Omakapital | 59 549 € | 41 067 € | 41 914 € | 19 357 € | 25 182 € | 30 079 € | 33 108 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 29 017 € | 32 078 € | 5004 € | 10 959 € | 15 715 € | 21 751 € | 20 829 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 231 € | 17 254 € | 12 538 € | 5767 € | 7710 € | 5988 € | 6509 € |
| Pikaajalised kohustised | 45 799 € | 68 357 € | 19 485 € | 34 193 € | 11 664 € | 15 638 € | 20 498 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 36 789 € | 18 079 € | 41 768 € | 18 567 € | 23 762 € | 21 335 € | 24 616 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,6 % | 32,4 % | 56,7 % | 32,6 % | 56,5 % | 58,2 % | 55,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,1 % | 4,4 % | 25,9 % | 6,9 % | 9,4 % | 8,8 % | 13,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.