Registrikaart · Äriregistri kanne 12325167
Balmeco Group OÜ
- Registrikood12325167
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025415 874 €
- KMKR numberEE101568205
- Sellel aadressil on registreeritud 214 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Balmeco Group OÜ
- Registrikood
- 12325167
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.08.2012
- KMKR number
- EE101568205
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 415 874 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 856 006 € → 415 874 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46181 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 415 874 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 415 874 € |
| 2024 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 856 006 € |
| 2023 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 943 521 € |
| 2022 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 851 744 € |
| 2021 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 750 391 € |
| 2020 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 753 500 € |
| 2019 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 655 743 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 415 874 € | 856 006 € | 943 521 € | 905 174 € | 807 077 € | 753 500 € | 655 743 € |
| Ärikasum enne makse | −45 771 € | 17 138 € | 90 236 € | 151 415 € | 58 041 € | 25 212 € | 10 230 € |
| Aruandeaasta kasum | −45 771 € | 17 138 € | 90 236 € | 151 415 € | 58 041 € | 25 212 € | 10 230 € |
| Tööjõukulud | 38 304 € | 38 304 € | 38 304 € | 38 304 € | 38 304 € | 38 304 € | 39 243 € |
| Varad kokku | 459 217 € | 507 358 € | 487 319 € | 393 852 € | 245 040 € | 249 634 € | 164 126 € |
| sh käibevarad | 459 217 € | 507 358 € | 487 319 € | 393 852 € | 245 040 € | 249 634 € | 164 126 € |
| sh raha | 89 503 € | 59 256 € | 53 938 € | 32 684 € | 75 542 € | 67 905 € | 19 708 € |
| Omakapital | 454 130 € | 499 901 € | 482 763 € | 392 524 € | 241 109 € | 183 068 € | 157 856 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 500 € | 15 500 € | 15 500 € | 15 500 € | 15 500 € | 15 500 € | 15 500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5087 € | 7457 € | 4556 € | 1328 € | 3931 € | 66 566 € | 6270 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 98,5 % | 99,1 % | 99,7 % | 98,4 % | 73,3 % | 96,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -11,0 % | 2,0 % | 9,6 % | 16,7 % | 7,2 % | 3,3 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.