Elevator OÜ
- Registrikood12335875
- Asutatud2012 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20256076 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Elevator OÜ
- Registrikood
- 12335875
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.08.2012
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 98b-28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 6076 € | +2,8 |
| Müügitulu muutus | 6272 € → 6076 € | -0,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255507219
- Veebileht elevator.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 6076 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 6076 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 6272 € |
| 2022 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 2376 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 2400 € |
| 2020 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 21 760 € |
| 2019 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 8200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6076 € | 6272 € | 0,00 € | 2376 € | 2400 € | 21 760 € | 8200 € |
| Ärikasum enne makse | 100 € | 392 € | 412 € | −7998 € | 3465 € | 299 € | 1856 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 € | 392 € | 412 € | −7998 € | 3465 € | 299 € | 1856 € |
| Tööjõukulud | 1795 € | 1169 € | 204 € | 13 274 € | 1197 € | 18 094 € | 6307 € |
| Varad kokku | 3540 € | 3310 € | 3701 € | 2603 € | 12 028 € | 7042 € | 10 236 € |
| sh käibevarad | 3540 € | 3310 € | 3701 € | 2603 € | 12 028 € | 7042 € | 10 236 € |
| sh raha | 3540 € | 3310 € | 3701 € | 2603 € | — | 7042 € | — |
| Omakapital | 3410 € | 3310 € | 2918 € | 2506 € | 10 504 € | 7038 € | 6739 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 130 € | 0,00 € | 783 € | 97,00 € | 1524 € | 4,00 € | 3497 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 100,0 % | 78,8 % | 96,3 % | 87,3 % | 99,9 % | 65,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 6,3 % | — | -336,6 % | 144,4 % | 1,4 % | 22,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.