Strongway OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 40 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12341522
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 202549
- Müügitulu 20252 883 757 €
- KMKR numberEE101640220
Üldandmed
- Ärinimi
- Strongway OÜ
- Registrikood
- 12341522
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.09.2012
- KMKR number
- EE101640220
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 13/2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
82/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 49 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 2 883 757 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 3 219 698 € → 2 883 757 € | -3,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256272013
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 2 883 757 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 2 883 757 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 3 192 267 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 27 431 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3 215 379 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 323 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3 386 699 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 32 305 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3 084 673 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 793 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 848 160 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 629 775 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 49 |
| 2024 | 55 |
| 2023 | 60 |
| 2022 | 60 |
| 2021 | 57 |
| 2020 | 57 |
| 2019 | 59 |
| 2018 | 55 |
| 2017 | 48 |
| 2016 | 34 |
| 2015 | 24 |
| 2014 | 16 |
| 2013 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 883 757 € | 3 219 701 € | 3 246 743 € | 3 419 760 € | 3 101 466 € | 2 848 161 € | 2 629 775 € |
| Ärikasum enne makse | 207 882 € | 214 666 € | −95 648 € | 100 234 € | 207 687 € | 143 943 € | 29 613 € |
| Aruandeaasta kasum | 207 882 € | 214 666 € | −107 969 € | 100 234 € | 207 687 € | 137 605 € | 29 613 € |
| Tööjõukulud | 838 195 € | 808 377 € | 801 208 € | 749 774 € | 766 343 € | 749 812 € | 678 464 € |
| Varad kokku | 1 894 523 € | 1 932 576 € | 1 935 534 € | 1 747 488 € | 1 836 930 € | 1 648 701 € | 1 737 521 € |
| sh käibevarad | 467 096 € | 516 560 € | 359 315 € | 409 971 € | 464 624 € | 481 610 € | 473 591 € |
| sh raha | 141 396 € | 160 264 € | 34 767 € | 3137 € | 108 840 € | 132 993 € | 18 859 € |
| Omakapital | 1 321 793 € | 1 113 911 € | 899 244 € | 1 057 214 € | 956 980 € | 749 292 € | 642 898 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| Lühiajalised kohustised | 432 330 € | 520 971 € | 590 420 € | 451 214 € | 646 416 € | 605 943 € | 546 634 € |
| Pikaajalised kohustised | 140 400 € | 297 694 € | 445 870 € | 239 060 € | 233 534 € | 293 466 € | 547 989 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 49 | 55 | 60 | 60 | 57 | 57 | 59 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,8 % | 57,6 % | 46,5 % | 60,5 % | 52,1 % | 45,4 % | 37,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,2 % | 6,7 % | -3,3 % | 2,9 % | 6,7 % | 4,8 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.