Registrikaart · Äriregistri kanne 12345903
OÜ Inventall
- Registrikood12345903
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20244 689 886 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Inventall
- Registrikood
- 12345903
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.09.2012
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Rae tn 14-66
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 4 689 886 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 584 559 € → 4 689 886 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37259041709
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46341 | Alkohoolsete jookide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 52251 | Logistikaalane tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Alkohoolsete jookide hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 3 733 239 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 3 733 239 € |
| 2024 | Logistikaalane tegevus EMTAK 2025 | 956 647 € |
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 256 147 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 328 412 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 152 576 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 313 981 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 3 998 621 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 3 429 357 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 689 886 € | 1 584 559 € | 152 576 € | 1 313 981 € | 3 998 621 € | 3 429 357 € |
| Ärikasum enne makse | −119 504 € | 349 161 € | −71 416 € | −70 666 € | −303 097 € | 439 308 € |
| Aruandeaasta kasum | −119 504 € | 349 161 € | −71 416 € | −70 666 € | −303 097 € | 438 308 € |
| Tööjõukulud | 32 704 € | 15 183 € | 0,00 € | 23 506 € | 23 984 € | 6155 € |
| Varad kokku | 745 073 € | 1 748 600 € | 5168 € | 77 157 € | 340 066 € | 704 528 € |
| sh käibevarad | 745 073 € | 1 748 600 € | 5168 € | 77 157 € | 340 066 € | 704 528 € |
| sh raha | 94 614 € | 332 197 € | 4547 € | 13 403 € | 159 414 € | 165 656 € |
| Omakapital | 234 695 € | 354 199 € | 5038 € | 76 454 € | 147 120 € | 450 217 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 510 378 € | 1 394 401 € | 130 € | 703 € | 192 946 € | 254 311 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,5 % | 20,3 % | 97,5 % | 99,1 % | 43,3 % | 63,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,5 % | 22,0 % | -46,8 % | -5,4 % | -7,6 % | 12,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.