Registrikaart · Äriregistri kanne 12347430
Renditera OÜ
- Registrikood12347430
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202522 516 €
- KMKR numberEE101589608
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Renditera OÜ
- Registrikood
- 12347430
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.09.2012
- KMKR number
- EE101589608
- Aadress
- Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevik, Lossi tn 1-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 22 516 € | +8,1 | |
| Müügitulu muutus | 86 307 € → 22 516 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358400784302
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77311 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 22 516 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 22 516 € |
| 2024 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 86 307 € |
| 2023 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 276 € |
| 2022 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 37 195 € |
| 2021 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9188 € |
| 2020 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 32 550 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 516 € | 86 307 € | 17 276 € | 37 195 € | 9188 € | 0,00 € | 32 550 € |
| Ärikasum enne makse | −1888 € | 75 998 € | 4538 € | 23 250 € | −5769 € | −36 332 € | 28 492 € |
| Aruandeaasta kasum | −1888 € | 48 367 € | 4538 € | 23 250 € | −5769 € | −36 332 € | 28 492 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 214 823 € | 216 928 € | 281 477 € | 272 727 € | 250 308 € | 254 827 € | 290 683 € |
| sh käibevarad | 91 478 € | 85 400 € | 188 737 € | 205 744 € | 200 502 € | 217 424 € | 273 930 € |
| sh raha | 23 684 € | 38 211 € | 36 899 € | 64 487 € | 5436 € | 72 302 € | 112 279 € |
| Omakapital | 214 766 € | 216 654 € | 276 312 € | 271 773 € | 248 523 € | 254 292 € | 290 624 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 57,00 € | 274 € | 5165 € | 954 € | 1785 € | 535 € | 59,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,9 % | 98,2 % | 99,7 % | 99,3 % | 99,8 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,4 % | 56,0 % | 26,3 % | 62,5 % | -62,8 % | — | 87,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.