Registrikaart · Äriregistri kanne 12349707
Tulundusühistu Taluturg
- Registrikood12349707
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 202526
- Müügitulu 20251 489 392 €
- KMKR numberEE101578376
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 45 334 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tulundusühistu Taluturg
- Registrikood
- 12349707
- Õiguslik vorm
- TÜH
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.09.2012
- KMKR number
- EE101578376
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ranna pst 40
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 26 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 489 392 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 636 844 € → 1 489 392 € | -2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 45 334 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255665131
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47271 | Muude toidukaupade jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude toidukaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 489 392 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude toidukaupade jaemüük EMTAK 2025 | 1 489 392 € |
| 2024 | Muude toidukaupade jaemüük EMTAK 2025 | 1 636 844 € |
| 2023 | Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 1 590 620 € |
| 2022 | Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 1 569 119 € |
| 2021 | Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 1 551 863 € |
| 2020 | Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 1 453 039 € |
| 2019 | Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 969 349 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 26 |
| 2024 | 27 |
| 2023 | 25 |
| 2022 | 25 |
| 2021 | 28 |
| 2020 | 26 |
| 2019 | 17 |
| 2018 | 17 |
| 2017 | 17 |
| 2016 | 15 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 489 392 € | 1 636 844 € | 1 590 620 € | 1 569 119 € | 1 551 863 € | 1 453 039 € | 969 349 € |
| Ärikasum enne makse | −86 621 € | −37 413 € | −50 928 € | −44 657 € | −144 216 € | −79 480 € | 29 177 € |
| Aruandeaasta kasum | −86 621 € | −37 413 € | −50 928 € | −44 657 € | −144 216 € | −79 480 € | 29 177 € |
| Tööjõukulud | 481 926 € | 489 126 € | 429 858 € | 415 635 € | 412 891 € | 392 624 € | 232 253 € |
| Varad kokku | 237 058 € | 233 592 € | 201 754 € | 270 924 € | 310 559 € | 355 027 € | 174 693 € |
| sh käibevarad | 123 304 € | 133 571 € | 97 364 € | 149 247 € | 169 865 € | 182 522 € | 111 533 € |
| sh raha | 13 461 € | 3280 € | 5553 € | 27 104 € | 31 642 € | 36 765 € | 29 948 € |
| Omakapital | −457 644 € | −416 899 € | −394 166 € | −343 238 € | −298 581 € | −159 782 € | −75 052 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 32 500 € | 32 500 € | 32 500 € | 32 500 € | 32 500 € | 32 500 € | 2750 € |
| Lühiajalised kohustised | 607 533 € | 552 086 € | 483 392 € | 452 347 € | 442 126 € | 366 791 € | 200 902 € |
| Pikaajalised kohustised | 87 169 € | 98 405 € | 112 528 € | 161 815 € | 167 014 € | 148 018 € | 48 843 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 26 | 27 | 25 | 25 | 28 | 26 | 17 |
| Omakapitali osakaal varadest | −193,1 % | −178,5 % | −195,4 % | −126,7 % | −96,1 % | −45,0 % | −43,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,8 % | −2,3 % | −3,2 % | −2,8 % | −9,3 % | −5,5 % | 3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 45 334 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.