Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12350490

4Sport Solutions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12350490
  • Asutatud2012 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025603 238 €
  • KMKR numberEE102703933

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 24.09.2012Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.09.2012 2012, Esimene aruanne 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
4Sport Solutions OÜ
Registrikood
12350490
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.09.2012
KMKR number
EE102703933
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Tule tn 43

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu603 238 €+20
Müügitulu muutus1 248 783 € → 603 238 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €312 tuh €624 tuh €937 tuh €1,2 mln €2024: 1 248 783 €1 248 783 €20242025: 603 238 €603 238 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 603 238 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025603 238 €
2024Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 20251 191 958 €
2024Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine EMTAK 202556 825 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112013: 0020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu603 238 €1 248 783 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Ärikasum enne makse−69 829 €224 488 €0,00 €0,00 €−67 460 €0,00 €−634 €
Aruandeaasta kasum−69 829 €224 488 €0,00 €0,00 €−67 460 €0,00 €−634 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku179 749 €241 868 €2500 €2500 €2500 €69 960 €69 960 €
sh käibevarad178 810 €241 868 €2500 €2500 €2500 €69 960 €69 960 €
sh raha114 204 €41 075 €2500 €2500 €2500 €53 140 €53 140 €
Omakapital157 159 €226 988 €2500 €2500 €2500 €69 960 €69 960 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised22 590 €14 880 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest87,4 %93,8 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-11,6 %18,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang