Registrikaart · Äriregistri kanne 12352388
Ventosus Invest OÜ
- Registrikood12352388
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2023237 €
- Sellel aadressil on registreeritud 67 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ventosus Invest OÜ
- Registrikood
- 12352388
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.09.2012
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2550 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 13
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: MART LEE | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Illar Kaasik | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Indrek Uudeküll | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Illar Kaasik | Juhatuse liige | 27.09.2012 |
| Indrek Uudeküll | Juhatuse liige | 08.06.2016 |
| Mart Lee | Juhatuse liige | 08.06.2016 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 28.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Uudeküll | otsene osalus | 11.09.2018 |
| Mart Lee | otsene osalus | 11.09.2018 |
| Illar Kaasik | otsene osalus | 11.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 237 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70221 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2023. aastal 237 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 237 € |
| 2020 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2008 | 50 000 € |
| 2019 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 380 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 237 € | — | 0,00 € | 50 000 € | 380 € |
| Ärikasum | −1086 € | −2502 € | −3479 € | −3990 € | 45 915 € | −54 845 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 604 415 € | −29 811 € | −1 437 682 € | 9784 € | 59 626 € | −31 514 € |
| Aruandeaasta kasum | 604 415 € | −29 811 € | −1 437 682 € | 9784 € | 59 626 € | −31 514 € |
| Tööjõukulud | — | 0,00 € | — | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 517 464 € | 692 469 € | 721 655 € | 2 159 481 € | 1 848 891 € | 1 819 264 € |
| sh käibevarad | 486 639 € | 661 645 € | 651 831 € | 1 733 381 € | 1 809 891 € | 1 780 264 € |
| sh põhivarad | 30 825 € | 30 824 € | 69 824 € | 426 100 € | 39 000 € | 39 000 € |
| sh raha | 411 € | 39,00 € | 2413 € | 12 148 € | 2828 € | 0,00 € |
| Omakapital | 517 449 € | −86 966 € | −57 155 € | 1 380 527 € | 1 430 743 € | 1 371 117 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −89 516 € | −59 705 € | 1 377 977 € | 1 368 193 € | 1 368 567 € | 1 400 081 € |
| Lühiajalised kohustised | 15,00 € | 779 435 € | 778 810 € | 778 954 € | 418 148 € | 448 147 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 17.09.2025 | 10.07.2024 | 30.06.2023 | 15.03.2023 | 30.06.2021 | 14.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | −12,6 % | −7,9 % | 63,9 % | 77,4 % | 75,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −12 578,5 % | — | — | 119,3 % | −8293,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.