Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12352497

Renot Software OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12352497
  • Asutatud2012 (13 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251 970 152 €

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 27.09.2012Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.09.2012 2012, Esimene aruanne 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Renot Software OÜ
Registrikood
12352497
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.09.2012
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 137-65

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1 970 152 €+20
Müügitulu muutus1 660 348 € → 1 970 152 €+5,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
79901Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €493 tuh €985 tuh €1,5 mln €2 mln €2019: 825 308 €20192020: 349 149 €20202021: 1 351 531 €20212022: 1 571 485 €20222023: 1 404 996 €20232024: 1 660 348 €20242025: 1 970 152 €1 970 152 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 970 152 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 20251 970 152 €
2024Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 20251 660 348 €
2023Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 20251 404 996 €
2022Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 20081 571 485 €
2021Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 20081 351 531 €
2020Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008349 149 €
2019Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008825 308 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112013: 0020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 970 152 €1 660 348 €1 404 996 €1 571 485 €1 351 531 €349 149 €825 308 €
Ärikasum enne makse373 045 €148 347 €165 003 €96 309 €381 195 €−63 536 €94 639 €
Aruandeaasta kasum373 045 €148 347 €165 003 €96 309 €381 195 €−63 536 €94 639 €
Tööjõukulud694 757 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 911 697 €1 487 371 €1 975 354 €916 545 €591 013 €123 209 €181 003 €
sh käibevarad975 786 €848 408 €1 228 397 €823 069 €415 013 €123 209 €181 003 €
sh raha975 786 €848 408 €1 228 397 €823 069 €415 013 €123 209 €181 003 €
Omakapital1 242 401 €869 356 €721 009 €556 006 €459 697 €78 502 €142 038 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised669 296 €618 015 €1 254 345 €360 539 €131 316 €44 707 €38 965 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest65,0 %58,4 %36,5 %60,7 %77,8 %63,7 %78,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust18,9 %8,9 %11,7 %6,1 %28,2 %-18,2 %11,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang