Registrikaart · Äriregistri kanne 12357189
broadline.events OÜ
- Registrikood12357189
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024125 301 €
- KMKR numberEE101652946
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- broadline.events OÜ
- Registrikood
- 12357189
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2012
- KMKR number
- EE101652946
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 76a/2-17
- Aadress kehtib alates
- 19.03.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Janek Reimal | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Janek Reimal | Juhatuse liige | 05.10.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Janek Reimal | otsene osalus | 02.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 125 301 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 115 229 € → 125 301 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725022070
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 125 301 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 125 301 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 115 229 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 221 913 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 205 578 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 212 731 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 182 329 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 115 229 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 115 229 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 301 € | 115 229 € | 221 913 € | 205 578 € | 212 731 € | 182 329 € |
| Ärikasum | 54 372 € | 32 016 € | 89 795 € | 64 959 € | 71 761 € | 93 128 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 50 960 € | 27 740 € | 84 230 € | 62 399 € | 68 086 € | 91 941 € |
| Aruandeaasta kasum | 50 960 € | 27 740 € | 84 230 € | 62 399 € | 68 086 € | 90 691 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 1555 € | 4892 € | 4893 € | 5266 € | 6383 € | 6103 € |
| Varad kokku | 621 176 € | 553 728 € | 539 062 € | 455 783 € | 389 928 € | 315 695 € |
| sh käibevarad | 621 176 € | 541 237 € | 521 679 € | 433 507 € | 362 386 € | 281 770 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 12 491 € | 17 383 € | 22 276 € | 27 542 € | 33 925 € |
| sh raha | 592 075 € | 525 105 € | 499 013 € | 411 275 € | 358 809 € | 279 580 € |
| Omakapital | 563 176 € | 512 216 € | 484 476 € | 400 246 € | 337 847 € | 269 761 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 509 716 € | 481 976 € | 397 746 € | 335 347 € | 267 261 € | 176 570 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 743 € | 15 512 € | 15 566 € | 42 055 € | 26 872 € | 14 174 € |
| Pikaajalised kohustised | 8257 € | 26 000 € | 39 020 € | 13 482 € | 25 209 € | 31 760 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 55 927 € | 36 908 € | 94 688 € | 70 225 € | 78 144 € | 99 231 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2025 | 30.07.2024 | 03.07.2023 | 28.06.2022 | 22.06.2021 | 03.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,7 % | 92,5 % | 89,9 % | 87,8 % | 86,6 % | 85,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 40,7 % | 24,1 % | 38,0 % | 30,4 % | 32,0 % | 49,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.