Avaline Group OÜ
- Registrikood12358020
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2021540 €
- KMKR numberEE101607522
Üldandmed
- Ärinimi
- Avaline Group OÜ
- Registrikood
- 12358020
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.10.2012
- KMKR number
- EE101607522
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vihuri tn 8-55
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 540 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 3345 € → 540 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256618150
- Veebileht avaline.ee
- Veebileht avaline.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63111 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused teenis ettevõte 2021. aastal 540 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 540 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 3345 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 4780 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 540 € | 3345 € | 4780 € |
| Ärikasum enne makse | −112 € | 0,00 € | −158 € | 0,00 € | −1602 € | −36,00 € | −5025 € |
| Aruandeaasta kasum | −112 € | 0,00 € | −158 € | 0,00 € | −1602 € | −36,00 € | −5025 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2004 € | 2083 € | 2162 € | 2162 € | 2307 € | 4719 € | 6409 € |
| sh käibevarad | 2004 € | 2083 € | 2162 € | 2162 € | 2307 € | 4719 € | 6409 € |
| sh raha | 1105 € | 1184 € | 1263 € | 1263 € | 1409 € | 2881 € | 5879 € |
| Omakapital | 1892 € | 2004 € | 2004 € | 2162 € | 2162 € | 3764 € | 3800 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 112 € | 79,00 € | 158 € | 0,00 € | 145 € | 955 € | 2609 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,4 % | 96,2 % | 92,7 % | 100,0 % | 93,7 % | 79,8 % | 59,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | -296,7 % | -1,1 % | -105,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.