Registrikaart · Äriregistri kanne 12359918
Eeriku OÜ
- Registrikood12359918
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202527 194 €
- KMKR numberEE101583303
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Eeriku OÜ
- Registrikood
- 12359918
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.2012
- KMKR number
- EE101583303
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Suurevälja tn 12
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| osaühing Cautor | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Davõdov | Juhatuse liige | 10.10.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marika Davõdova | kaudne osalus | 26.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 27 194 € | +8,8 | |
| Müügitulu muutus | 22 874 € → 27 194 € | +5,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726772701
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 36001 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus | Põhitegevusala |
| 37001 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veekogumine, -töötlus ja -varustus teenis ettevõte 2025. aastal 14 883 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2025 | 14 883 € |
| 2025 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 12 311 € |
| 2024 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2025 | 12 114 € |
| 2024 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 10 760 € |
| 2023 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 11 310 € |
| 2023 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 10 535 € |
| 2022 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 11 889 € |
| 2022 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 11 108 € |
| 2021 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 12 123 € |
| 2021 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 11 178 € |
| 2020 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 12 673 € |
| 2020 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 11 722 € |
| 2019 | Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008 | 11 921 € |
| 2019 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 11 720 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Gaasitööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.02.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 27 194 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 27 194 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 194 € | 22 874 € | 21 845 € | 22 997 € | 23 301 € | 24 395 € | 23 641 € |
| Ärikasum | 679 028 € | 38,00 € | 20,00 € | 13,00 € | −6,00 € | 132 € | 1207 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 679 050 € | 39,00 € | 66,00 € | 55,00 € | 23,00 € | 199 € | 1258 € |
| Aruandeaasta kasum | 679 050 € | 39,00 € | 66,00 € | 55,00 € | 23,00 € | 199 € | 1258 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 114 964 € | 57 698 € | 30 664 € | 27 146 € | 19 920 € | 42 282 € | 33 713 € |
| sh käibevarad | 1 436 004 € | 57 698 € | 30 664 € | 27 146 € | 19 920 € | 42 282 € | 33 713 € |
| sh põhivarad | 678 960 € | — | — | — | — | — | — |
| sh raha | 102 173 € | 31 675 € | 27 285 € | 23 895 € | 16 398 € | 7972 € | 1691 € |
| Omakapital | 681 863 € | 2813 € | 2774 € | 2708 € | 2653 € | 2630 € | 31 931 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 32 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 313 € | 274 € | 208 € | 153 € | 130 € | −69,00 € | −1327 € |
| Lühiajalised kohustised | 125 724 € | 54 885 € | 27 890 € | 24 438 € | 17 267 € | 39 652 € | 1782 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 307 377 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 12.02.2026 | 24.07.2025 | 12.07.2024 | 13.07.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 25.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,2 % | 4,9 % | 9,0 % | 10,0 % | 13,3 % | 6,2 % | 94,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2497,1 % | 0,2 % | 0,3 % | 0,2 % | 0,1 % | 0,8 % | 5,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.