Registrikaart · Äriregistri kanne 12367266
VKM Motors OÜ
- Registrikood12367266
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025752 863 €
- KMKR numberEE101586300
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VKM Motors OÜ
- Registrikood
- 12367266
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.10.2012
- KMKR number
- EE101586300
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Kuma tee 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 752 863 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 070 568 € → 752 863 € | -8,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725073335
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 752 863 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 752 863 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 1 070 568 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 785 406 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 805 666 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 724 408 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 821 780 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 757 405 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 752 863 € | 1 070 568 € | 785 406 € | 805 666 € | 724 408 € | 821 780 € | 757 405 € |
| Ärikasum enne makse | 5842 € | 9760 € | 11 832 € | 10 097 € | 5433 € | 22 884 € | 26 128 € |
| Aruandeaasta kasum | 5842 € | 9760 € | 11 832 € | 10 097 € | 5433 € | 22 884 € | 26 128 € |
| Tööjõukulud | 234 274 € | 297 299 € | 252 926 € | 247 758 € | 253 654 € | 219 191 € | 185 500 € |
| Varad kokku | 495 304 € | 444 608 € | 359 907 € | 299 404 € | 348 988 € | 356 455 € | 311 276 € |
| sh käibevarad | 351 406 € | 307 946 € | 248 603 € | 186 113 € | 233 130 € | 231 639 € | 173 697 € |
| sh raha | 25 552 € | 31 142 € | 12 531 € | 20 185 € | 65 463 € | 71 282 € | 31 042 € |
| Omakapital | 236 460 € | 230 619 € | 220 859 € | 209 027 € | 198 930 € | 193 497 € | 170 613 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 139 873 € | 164 659 € | 100 157 € | 90 377 € | 146 110 € | 126 970 € | 116 002 € |
| Pikaajalised kohustised | 118 971 € | 49 330 € | 38 891 € | 0,00 € | 3948 € | 35 988 € | 24 661 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 10 | 12 | 14 | 14 | 14 | 13 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,7 % | 51,9 % | 61,4 % | 69,8 % | 57,0 % | 54,3 % | 54,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | 0,9 % | 1,5 % | 1,3 % | 0,7 % | 2,8 % | 3,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.