Registrikaart · Äriregistri kanne 12368248
Osaühing Vintskap
- Registrikood12368248
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025361 472 €
- KMKR numberEE101828518
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Vintskap
- Registrikood
- 12368248
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.10.2012
- KMKR number
- EE101828518
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Luunja vald, Kikaste küla, Siugsoo/1
- Aadress kehtib alates
- 13.08.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andres Uus | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Uus | Juhatuse liige | 25.10.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Uus | otsene osalus | 11.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 361 472 € | +19,2 | |
| Müügitulu muutus | 23 208 € → 361 472 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725250516
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 361 472 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 361 472 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 23 208 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 425 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 233 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 200 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 361 472 € | 23 208 € | 24 425 € | 12 233 € | 200 € | — | 0,00 € |
| Ärikasum | 180 422 € | 184 € | −4989 € | 16 443 € | −7512 € | 32 616 € | −2814 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 180 430 € | 185 € | −4987 € | 16 443 € | −7512 € | 32 622 € | −2814 € |
| Aruandeaasta kasum | 180 430 € | 185 € | −4987 € | 16 443 € | −7512 € | 32 622 € | −2814 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 9156 € | 18 306 € | 18 087 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 695 222 € | 505 084 € | 522 821 € | 510 844 € | 446 785 € | 332 164 € | 284 546 € |
| sh käibevarad | 323 066 € | 19 310 € | 24 842 € | 16 378 € | 5586 € | 40 005 € | 18 300 € |
| sh põhivarad | 372 156 € | 485 774 € | 497 979 € | 494 466 € | 441 199 € | 292 159 € | 266 246 € |
| sh raha | 320 169 € | 17 735 € | 21 764 € | 14 019 € | 5497 € | 39 975 € | 14 401 € |
| Omakapital | 310 497 € | 130 067 € | 129 788 € | 134 774 € | 118 331 € | 125 843 € | 93 221 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 127 567 € | 127 381 € | 132 275 € | 115 831 € | 123 343 € | 90 721 € | 93 535 € |
| Lühiajalised kohustised | 60 743 € | 1035 € | 19 051 € | 37 088 € | 25 472 € | 15 339 € | 343 € |
| Pikaajalised kohustised | 323 982 € | 373 982 € | 373 982 € | 338 982 € | 302 982 € | 190 982 € | 190 982 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 189 578 € | 18 490 € | 13 098 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 03.06.2026 | 13.06.2025 | 19.06.2024 | 07.06.2023 | 29.06.2022 | 30.06.2021 | 30.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,7 % | 25,8 % | 24,8 % | 26,4 % | 26,5 % | 37,9 % | 32,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 49,9 % | 0,8 % | −20,4 % | 134,4 % | −3756,0 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.