Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12371196

Consfort OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12371196
  • Asutatud2012 (13 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202539 909 €
  • KMKR numberEE101914406
  • Sellel aadressil on registreeritud 247 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 01.11.2012Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.11.2012 2012, Esimene aruanne 2013, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Consfort OÜ
Registrikood
12371196
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.11.2012
KMKR number
EE101914406
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 46

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu39 909 €+10,4
Müügitulu muutus38 500 € → 39 909 €+1,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €88 tuh €176 tuh €264 tuh €352 tuh €2019: 351 968 €351 968 €20192020: 136 800 €20202021: 136 960 €20212022: 86 500 €20222023: 67 834 €20232024: 38 500 €20242025: 39 909 €39 909 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 39 909 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202539 909 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202538 500 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200867 834 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200886 500 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200894 000 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200842 910 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 200850,00 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008104 000 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200832 299 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 2008501 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008300 000 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200851 890 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 200878,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342013: 120132014: 120142015: 220152016: 220162017: 320172018: 320182019: 320192020: 320202021: 4420212022: 320222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20223
20214
20203
20193
20183
20173
20162
20152
20141
20131

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu39 909 €38 500 €67 834 €86 500 €136 960 €136 800 €351 968 €
Ärikasum enne makse−34 641 €−7390 €−24 295 €−21 506 €696 €6967 €4826 €
Aruandeaasta kasum−34 641 €−7390 €−24 295 €−21 506 €696 €6967 €4826 €
Tööjõukulud30 635 €31 918 €46 274 €61 823 €61 461 €37 277 €25 092 €
Varad kokku85 227 €109 423 €100 864 €95 448 €123 330 €129 435 €128 978 €
sh käibevarad3619 €108 944 €3375 €21 488 €55 414 €65 460 €75 789 €
sh raha560 €106 023 €0,00 €18 590 €46 797 €62 845 €75 601 €
Omakapital13 761 €48 402 €55 792 €80 087 €101 593 €103 397 €96 727 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised71 466 €61 021 €32 403 €2692 €9068 €9529 €4188 €
Pikaajalised kohustised0,00 €12 669 €12 669 €12 669 €16 509 €28 063 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2223433
Omakapitali osakaal varadest16,1 %44,2 %55,3 %83,9 %82,4 %79,9 %75,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-86,8 %-19,2 %-35,8 %-24,9 %0,5 %5,1 %1,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang