Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12379648

Fresa OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12379648
  • Asutatud2012 (13 a)
  • Töötajaid 20231
  • Müügitulu 202317 745 €
  • KMKR numberEE101590406

Usaldusväärsuse indeks

46/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 16.11.2012Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.11.2012 2012, Esimene aruanne 2013, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Fresa OÜ
Registrikood
12379648
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.11.2012
KMKR number
EE101590406
Aadress
Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Enelase tn 7

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg13 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu17 745 €+7,1
Müügitulu muutus23 664 € → 17 745 €-7,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01251Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5916 €12 tuh €18 tuh €24 tuh €20192020202123 664 €202217 745 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus teenis ettevõte 2023. aastal 17 745 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 200817 745 €
2022Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 200823 664 €
2021Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 200817 177 €
2020Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 200816 840 €
2019Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 200815 001 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112013201420152016120172018201920202021202212023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20160
20150
20140
20130

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu17 745 €23 664 €17 177 €16 840 €15 001 €
Ärikasum enne makse−3211 €711 €1080 €1020 €515 €
Aruandeaasta kasum−3211 €711 €1080 €1020 €515 €
Tööjõukulud0,00 €
Varad kokku12 311 €14 718 €15 607 €20 858 €24 838 €
sh käibevarad3440 €4717 €3126 €5579 €7579 €
sh raha3440 €4717 €3126 €5579 €7579 €
Omakapital1589 €4800 €4689 €5849 €4829 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €
Pikaajalised kohustised10 722 €9918 €10 918 €15 009 €20 009 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111
Omakapitali osakaal varadest12,9 %32,6 %30,0 %28,0 %19,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust−18,1 %3,0 %6,3 %6,1 %3,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang