Registrikaart · Äriregistri kanne 12382372
Taristuhaldus OÜ
- Registrikood12382372
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025266 967 €
- KMKR numberEE101595728
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Taristuhaldus OÜ
- Registrikood
- 12382372
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.11.2012
- KMKR number
- EE101595728
- Osa- või aktsiakapital
- 297 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 54
- Aadress kehtib alates
- 26.04.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Võru linn | 100 % · 297 000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Visnapuu | Juhatuse liige | 06.01.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Visnapuu | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 266 967 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 312 378 € → 266 967 € | -4,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725068712
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
| 33141 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 210 887 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 210 887 € |
| 2025 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 56 080 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 248 343 € |
| 2024 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 64 035 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 247 722 € |
| 2023 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 63 034 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 217 402 € |
| 2022 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 58 320 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3161 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 196 400 € |
| 2021 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 58 934 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 344 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 192 781 € |
| 2020 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 39 344 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 75,00 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 155 223 € |
| 2019 | Muude elektriseadmete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 55 255 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 262 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 266 967 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 266 967 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 266 967 € | 312 378 € | 310 756 € | 278 883 € | 255 678 € | 232 200 € | 210 740 € |
| Ärikasum | −110 635 € | −97 829 € | −88 072 € | −94 828 € | −114 894 € | −77 352 € | −42 386 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −109 545 € | −97 821 € | −88 070 € | −94 828 € | −114 889 € | −77 345 € | −42 386 € |
| Aruandeaasta kasum | −109 545 € | −97 821 € | −88 070 € | −94 828 € | −114 889 € | −77 345 € | −42 386 € |
| Tööjõukulud | 165 204 € | 176 382 € | 156 520 € | 147 305 € | 143 830 € | 125 358 € | 112 744 € |
| Põhivarade kulum | 113 982 € | 115 185 € | 135 868 € | 119 129 € | 120 661 € | 117 720 € | 128 140 € |
| Varad kokku | 1 815 055 € | 1 928 745 € | 2 019 812 € | 2 119 558 € | 2 204 823 € | 2 309 878 € | 2 381 042 € |
| sh käibevarad | 127 108 € | 126 816 € | 106 098 € | 79 486 € | 73 659 € | 90 960 € | 85 776 € |
| sh põhivarad | 1 687 947 € | 1 801 929 € | 1 913 714 € | 2 040 072 € | 2 131 164 € | 2 218 918 € | 2 295 266 € |
| sh raha | 96 675 € | 81 635 € | 45 430 € | 42 353 € | 34 239 € | 62 618 € | 35 807 € |
| Omakapital | 1 772 896 € | 1 882 441 € | 1 980 262 € | 2 068 332 € | 2 163 160 € | 2 278 049 € | 2 355 394 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 297 000 € | 297 000 € | 297 000 € | 297 000 € | 297 000 € | 297 000 € | 297 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 196 811 € | 1 294 632 € | 1 382 702 € | 1 477 530 € | 1 592 419 € | 1 669 764 € | 1 712 150 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 159 € | 46 304 € | 39 550 € | 51 226 € | 41 663 € | 31 829 € | 25 648 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 9 | 10 | 10 | 9 | 8 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | 3347 € | 17 356 € | 47 796 € | 24 301 € | 5767 € | 40 368 € | 85 754 € |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 07.05.2025 | 26.06.2024 | 12.06.2023 | 25.04.2022 | 11.05.2021 | 10.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 97,6 % | 98,0 % | 97,6 % | 98,1 % | 98,6 % | 98,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −41,0 % | −31,3 % | −28,3 % | −34,0 % | −44,9 % | −33,3 % | −20,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.