Registrikaart · Äriregistri kanne 12386812
Osaühing VRA-Partner
- Registrikood12386812
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025188 909 €
- KMKR numberEE101600338
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing VRA-Partner
- Registrikood
- 12386812
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.12.2012
- KMKR number
- EE101600338
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Tammiku alevik, Tamme tn 21-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 188 909 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 243 938 € → 188 909 € | -6,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37251940531
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 188 909 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 188 909 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 202 750 € |
| 2024 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 41 188 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 191 970 € |
| 2023 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 29 908 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 160 845 € |
| 2022 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 106 907 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 124 227 € |
| 2021 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 72 977 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 164 306 € |
| 2020 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 16 018 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 118 442 € |
| 2019 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 67 698 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 188 909 € | 243 938 € | 221 879 € | 267 752 € | 197 204 € | 180 324 € | 186 140 € |
| Ärikasum enne makse | −27 926 € | 4959 € | 10 846 € | 13 044 € | 1405 € | −13 908 € | −17 897 € |
| Aruandeaasta kasum | −27 926 € | 4959 € | 10 846 € | 13 044 € | 1405 € | −13 908 € | −17 897 € |
| Tööjõukulud | 50 494 € | 61 874 € | 60 906 € | 80 183 € | 58 850 € | 56 465 € | 74 362 € |
| Varad kokku | 117 990 € | 173 425 € | 197 025 € | 182 363 € | 104 370 € | 74 736 € | 98 894 € |
| sh käibevarad | 15 540 € | 52 232 € | 60 706 € | 34 490 € | 36 832 € | 42 494 € | 48 883 € |
| sh raha | 6707 € | 32 531 € | 7696 € | 12 813 € | 31 624 € | 30 749 € | 36 350 € |
| Omakapital | 40 356 € | 68 282 € | 63 323 € | 52 477 € | 39 433 € | 38 029 € | 51 937 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 43 769 € | 50 751 € | 62 911 € | 42 960 € | 43 674 € | 26 532 € | 27 496 € |
| Pikaajalised kohustised | 33 865 € | 54 392 € | 70 791 € | 86 926 € | 21 263 € | 10 175 € | 19 461 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,2 % | 39,4 % | 32,1 % | 28,8 % | 37,8 % | 50,9 % | 52,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −14,8 % | 2,0 % | 4,9 % | 4,9 % | 0,7 % | −7,7 % | −9,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.