Osaühing EL SEL
- Registrikood12388021
- Asutatud2012 (13 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202516 197 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing EL SEL
- Registrikood
- 12388021
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.12.2012
- KMKR number
- —
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Lembitu tn 2-46
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 13 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 16 197 € | +6,8 |
| Müügitulu muutus | 16 345 € → 16 197 € | -0,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725115551
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 8997 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 8997 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7200 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8980 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 7365 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8450 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 6987 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 10 647 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4970 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 12 055 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3885 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 13 330 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2049 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 193 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2781 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 197 € | 16 345 € | 15 437 € | 15 617 € | 15 940 € | 15 379 € | 17 974 € |
| Ärikasum enne makse | 789 € | 1424 € | 484 € | −1120 € | 644 € | −5237 € | 2457 € |
| Aruandeaasta kasum | 789 € | 1323 € | 359 € | −1245 € | 644 € | −5237 € | 2457 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 343 € | 2057 € | 3625 € |
| Varad kokku | 12 747 € | 12 069 € | 11 336 € | 11 366 € | 13 295 € | 13 658 € | 19 140 € |
| sh käibevarad | 3675 € | 2553 € | 1776 € | 1762 € | 3647 € | 3966 € | 9189 € |
| sh raha | 3469 € | 2397 € | 1586 € | 1762 € | 3643 € | 2954 € | 3764 € |
| Omakapital | 6770 € | 5981 € | 5181 € | 5322 € | 7067 € | 6423 € | 11 660 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5977 € | 6088 € | 6155 € | 6044 € | 6228 € | 7235 € | 7480 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,1 % | 49,6 % | 45,7 % | 46,8 % | 53,2 % | 47,0 % | 60,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,9 % | 8,1 % | 2,3 % | -8,0 % | 4,0 % | -34,1 % | 13,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.